🟢 نسخه انگلیسی سایت با درگاه پرفکت مانی ویژه کاربران خارج از کشور راه اندازی شد --->
ورود به پنل دلاری

آموزش پین کردن پست در اینستاگرام اندروید و ios (تصویری)

اینستاگرام بالاخره کنترل بیشتری روی پست هایتان به شما می‌دهد و به شما امکان می‌دهد پست‌های مورد علاقه‌تان را بالاتر از سایر پست ها در پروفایل خود نمایش دهید. با پین کردن پست در اینستاگرام می توانید در مجموع تا سه پست را در بالای نمایه خود پین کنید و بقیه آخرین پست های شما را نمایش خواهد داد. در این مقاله، مراحل نحوه پین ​​کردن عکس‌ها، ویدیوها را به پروفایل اینستاگرام خود شرح داده‌ایم.

پین کردن پست در اینستاگرام اندروید

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به پروفایل خود بروید. در اینجا، پستی را که می‌خواهید به نمایه خود پین کنید، انتخاب کنید و روی نماد سه نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. از منوی پاپ آپی که ظاهر می شود، روی «Pin to your profile» ضربه بزنید. اکنون اینستاگرام پست را به نمایه شما پین می کند و هرکسی که از نمایه شما بازدید می کند ابتدا آن را می بیند.

پین کردن پست در اینستاگرام اندروید

2. پست‌های پین‌شده دارای آیکن پین در گوشه سمت راست بالا هستند که نشان می‌دهد آنها را پین کرده‌اید. این پین برای شما و همچنین هر کسی که از نمایه شما بازدید می کند قابل مشاهده است.

پین کردن پست در اینستاگرام

آنپین کردن پست در اینستاگرام اندروید

برای برداشتن پین پست در اینستاگرام با استفاده از برنامه اندروید، پست را باز کنید و یک بار دیگر روی نماد عمودی سه نقطه ضربه بزنید. سپس «Unpin from profile» را انتخاب کنید. اگر همه پست‌های پین‌شده را حذف کنید، پست های شما به ترتیب تاریخ آپلود مانند قبل نمایش داده خواهند شد.

آنپین کردن پست در اینستاگرام

پین کردن پست در اینستاگرام آیفون

1. برنامه اینستاگرام را در آیفون خود باز کنید و پستی را که می خواهید پین کنید باز کنید. اکنون روی منوی سه نقطه افقی ضربه بزنید و “Pin to your profile” را انتخاب کنید.

پین کردن پست در اینستاگرام آیفون

از طرف دیگر، میتوانید انگشت خود را روی پست موردنظر نگه دارید تا گزینه «Pin to Profile» را در منوی بازشو ببینید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است:

پین کردن عکس و ویدیو در اینستاگرام

2. مانند برنامه اندروید، یک آیکون پین خواهید دید که نشان دهنده پست های پین شده اینستاگرام است.

پست پین شده اینستاگرام

آن پین کردن پست در اینستاگرام آیفون

برای برداشتن پین پستی که قبلاً در اینستاگرام برای iOS پین کرده بودید، پست پین شده را باز کنید و منوی سه نقطه افقی را فشار دهید. هنگامی که لیست گزینه ها ظاهر می شود، “Unpin from profile” را انتخاب کنید.

آن پین کردن پست در اینستاگرام آیفون

همینطور، می‌توانید یک پست را به مدت طولانی فشار داده و نگه دارید تا گزینه «Unpin from Profile» را ببینید. این ساده ترین راه برای حذف عکس ها و ویدیوهای پین شده از پروفایل اینستاگرام شما در آیفون است.

آن پین پست اینستاگرام در آیفون

چند پست را میتوانیم در اینستاگرام پین کنیم؟

اینستاگرام در حال حاضر به شما امکان می دهد در مجموع 3 پست را به پروفایل خود پین کنید. اگر سعی کنید چهارمین عکس یا ویدیو را پین کنید، جایگزین قدیمی ترین پست پین شده می شود.

پست های برتر اینستاگرام خود را با پین هایلایت کنید

بنابراین به این ترتیب می توانید عکس ها، ویدیوها و ریلزهای اینستاگرام مورد علاقه خود را به بالای نمایه خود پین کنید. گزینه پین ​​کردن پست ها برای پیج های اینستاگرام که علاقه مند به برجسته کردن لحظات یا موقعیت های خاص در پروفایل خود هستند مفید خواهد بود.

در صورت پین کردن ریلز ممکن است افرادی که برایشان این قابلیت فعال نشده است نتوانند ریلز پین ده شما را ببینند.پس به این نکته نیز توجه کنید.

پین کردن پست اینستاگرام در آپدیت اخیر این اپلیکیشن اضافه شده است و از قابلیت های جدید این اپلیکیشن محسوب می شود.از دیگر آپدیت های جدید اینستاگرام میتوان به پست مشترک اشاره کرد.شما میتوانید آموزش ایجاد پست مشترک در اینستاگرام را نیز در وبلاگ فالونیکس ببینید.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد