خرید شماره مجازی از انواع کشورها و پشتیبانی از برنامه های مختلف
خرید شماره مجازی

خرید فالوور ارزان اینستاگرام + هدیه و ارسال آنی

بهترین پنل نمایندگی فالوور اینستاگرام دارای ای نماد

سرویس های ویژه فالور اینستاگرام با بهترین کیفیت و سرورهای متنوع با قیمت های مختلف که قابلیت پیگیری سفارش و مشاهده وضعیت آن را نیز از پنل کاربری دارید.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

پکیج های خرید فالوور اینستاگرام + ارسال آنی

تنها آیدی پیج بدون @ وارد شود

200
فالوور ارزان

استارت سریع

ریزش زیاد

بدون نیاز به پسورد

10,000تومان
سفارش
500
فالوور ارزان

استارت سریع

ریزش زیاد

بدون نیاز به پسورد

25,000تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان

استارت سریع

ریزش زیاد

بدون نیاز به پسورد

50,000تومان
سفارش
5000
فالوور ارزان

استارت سریع

ریزش زیاد

بدون نیاز به پسورد

250,000تومان
سفارش
200
فالوور کم ریزش

استارت سریع

ریزش کم

بدون نیاز به پسورد

15,600تومان
سفارش
500
فالوور کم ریزش

استارت سریع

ریزش کم

بدون نیاز به پسورد

39,000تومان
سفارش
1000
فالوور کم ریزش

استارت سریع

ریزش کم

بدون نیاز به پسورد

78,000تومان
سفارش
5000
فالوور کم ریزش

استارت سریع

ریزش کم

بدون نیاز به پسورد

390,000تومان
سفارش

تمام سرورهای فالوور اینستاگرام

فالوور ایرانی میکس اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
958 فالوور ایرانی - هندی (میکس) توضیحات 50,000  تومان 5000/100 7 ساعت 10 دقیقه فعال
952 فالوور کم ریزش سرعت مناسب (آپدیت شده جدید) توضیحات 78,000  تومان 400000/100 1 ساعت 36 دقیقه فعال
960 فالوور اختصاصی (پیشنهادی) توضیحات 80,000  تومان 100000/100 1 ساعت 30 دقیقه فعال
988 فالوور اختصاصی🏆( یک ماه جبران ریزش) توضیحات 84,000  تومان 500000/100 24 دقیقه فعال
979 فالوور ویژه ایرانی (تا 40% ایرانی) توضیحات 150,000  تومان 3000/100 1 ساعت 12 دقیقه فعال

سرویس های خرید فالوور پنل فالونیکس با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شماست.ما با ارائه سرورهای متفاوت افزایش فالوور اینستاگرام به نیاز کاربران با هر بودجه و سلیقه ای پاسخ داده ایم.

خرید فالوور اینستاگرام دارای جبران ریزش

سرویس فالوور جبران ریزش خدمتی است که در پنل فالونیکس ارائه میشود و بسته به نوع سرویس سفارشی میتوانید درخواست جبران ریزش فالوورهای خریداری شده خود را داشته باشید.جبران ریزش در بازه های زمانی مختلف 30 ، 90 و حتی یک ساله وجود دارد که کاربر میتواند پس از گذشت مدت زمان ذکر شده موقع سفارش ، تنها یک بار درخواست جبران ریزش کند.

فالوور اینستاگرام پر سرعت همراه با هدیه

اکثر سرویس های فالوور ما همراه با درصدی هدیه برای خریداران عزیز ارسال میشوند.این هدیه هم برای جبران ریزش های احتمالی است.در واقع با توجه به سرویس سفارشی مثلا شما 1000 فالوور سفارش میدهید ولی 1100 فالوور دریافت میکنید.(بسته به نوع سرور این هدیه متفاوت است)

فالوور اینستاگرام ارزان و سریع

ما در پنل فالونیکس همیشه سعی کردیم کمترین و ارزان ترین قیمت ها را با در نظر گرفتن حاشیه سود کم اعمال کنیم.در طول سالها فعالیت همیشه قیمت های مناسب سرویس های اینستاگرام فالونیکس زبانزد بسیاری از کاربران بوده است و همین امر موجب گسترش فعالیت و افزایش رضایت کاربران فالونیکس بوده است.

پنل نمایندگی فالوور اینستاگرام

قیمت های پنل فالونیکس به قدری مناسب است که شما میتوانید به عنوان نمایندگی برای سایت ، ربات یا اپلیکیشن خودتان از آن استفاده کنید.اما با این حال اگر فروش زیادی دارید میتوانید با ارسال تیکت پشتیبانی درخواست پنل نمایندگی یا کد تخفیف دهید تا بر اساس میزان خریدهایتان قیمت تخفیف به شما تعلق بگیرد.

شما میتوانید از طریق وب سرویس و api که در پنل کاربری فالونیکس ارائه شده است به راحتی سایت ، ربات یا اپلیکیشن خود را به پنل ما متصل کنید و بصورت خودکار و بدون دخالت خودتان تمامی سفارشات انجام شود.

فالوور اینستاگرام پر سرعت

سرعت تمامی سرویس های ما بالا و مطلوب است و در کنار توضیحات هر سرور مدت زمان حدودی انجام سفارش نیز ذکر شده است که میتوانید از سرعت هر سرور مطلع شوید.تمامی سفارشات نیز بصورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی بصورت آنی پردازش و سپس استارت خواهند شد تنها کافیست پیجتان قفل نباشد.

تمامی سفارشات نیز از طریق پنل با جزئیات قابل پیگیری می باشند و تعداد شروع و باقیمانده سفارشات نیز در پنل مشخص است.در صورت بروز هرگونه مشکل هم از بخش تیکت ها میتوانید تیکت پشتیبانی ارسال کنید تا کارشناسان ما آن را بررسی کنند.

چرا از فالونیکس خرید فالوور اینستاگرام ارزان داشته باشیم؟

اگر دنبال خرید فالوور اینستاگرام ارزان ، با کیفیت و پشتیبانی هستید فالونیکس بهترین گزینه است.برخی سایت های مشابه فالوور های بی کیفیت با قیمت پایین می فروشند که مشخص نیست که برای شما هم ارسال شود یا نه.فالونیکس با ارائه سرورهای متنوع برای هر سرویس دست خریدار را باز گذاشته تا از بین آنها انتخاب و براساس قیمت و کیفیت بتواند به خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک ارزان بپردازد.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

فالونیکس پرسرعترین پنل اینستاگرام و خدمات شبکه های اجتماعی ارزان است که با ارائه خدمات متنوع و سرورهای زیاد همراه با ارسال آنی و پشتیبانی منظم توانسته جایگاه خوبی را در بین کاربران خود کسب کند.همینطور کاربران میتوانند از طریق api به سرویس های ما وصل شده و اقدام به فروش در سایت خود کنند.

اگر میخواهید آمار پیج خود را بالا ببرید میتوانید از خدمات متنوع اینستاگرامی فالونیکس شامل : خرید فالوور، خرید لایک، بازدید استوری، بازدید پست، خرید کامنت، خدمات اکسپلور، ریچ و ایمپریشن و … با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت استفاده کنید.

مزایای خرید فالوور

خرید فالوور یکی از ابزارهایی است که برای رشد سریع تر و افزایش شناخت برند و حضور آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. با خرید فالوور، شما می‌توانید به سرعت تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و در نتیجه باعث افزایش دیده شدن پروفایل و برند خود در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام شوید. این به شما امکان می‌دهد تا با کمترین هزینه و زمان استقلال مالی برند خود را افزایش دهید و همچنین با توجه به تعداد فالوورهای بیشتر، ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید.

قوانین خرید فالوور و خدمات اینستاگرام

خرید فالوور نیز مانند هر خرید اینترنتی دیگری نیاز به رعایت قوانینی دارد که بصورت کامل در صفحه قوانین فالونیکس ذکر شده است. اما در این بخش به بررسی برخی قوانین مهم در خرید خدمات شبکه های اجتماعی می پردازیم.لطفا با دقت قوانین را خوانده و پیش از ثبت سفارش به آنها توجه کنید.

پابلیک (Public) بودن پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج خود را از حالت قفل دربیارید و در حین ارسال تا اتمام آن را قفل نکنید.بدیهی است در صورت قفل بودن یا قفل کردن حین ارسال سفارش ارسال نخواهد شد و سفارش لغو و مسولیت با کاربر می باشد.این یکی از مهم ترین قوانین خرید فالوور می باشد.

خواندن توضیحات هر سرور

با خواندن توضیحات هر سرور اطلاعات مفیدی شامل سرعت ارسال ، کیفیت و میزان ریزش ، مدت زمان تکمیل سفارش بر حسب 100 سفارش آخر از این سرور و آیدی یا لینک درخواستی که باید در فیلد مشخص شده وارد شود.

توجه : برای فالوور تنها نام کاربری (مثال: varzesh3) کافی است و برای لایک و ویو باید لینک پست وارد شود. پس حتما توضیحات هر سرور را بخوانید تا متوجه این موارد شوید.

فالوور پرسرعت بدون ریزش + جبران ریزش

اخیرا در بروزرسانی های اینستاگرام برخی سرورها و سایت ها سرویس های فالوورشان با ریزش های زیادی همراه است که ما مفتخریم اعلام کنیم چندین سرور اختصاصی فالوور بدون ریزش همراه با جبران ریزش های مختلف در دوره های مختلف زمانی در پنل خود اضافه کرده ایم که شما میتوانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.این سرورها اختصاصی بوده و مانند سایر سرویس های ما دارای توضیحات می باشد که قبل از ثبت سفارش باید اونهارو بخونید.

سرعت این سرورها به جهت اختصاصی بودن بسیار بالاست اما در برخی مواقع بدلیل شلوغی و نیاز به تهیه فالوور با کیفیت به جهت ریزش کم ممکن است کمی به طول انجامد.این سرورها معمولا دارای جبران ریزش نیز هستند که میتوانید در صورتی که ریزشی مشاهده کنید یکبار درخواست جبران ریزش از همین سرور را برای پشتیبانی ارسال کنید.

💎 کیفیت خدماتبا کیفیت ترین سرورها
💲 قیمتشروع از 4000 تومان
⏳ زمان انجامپردازش آنی و ارسال سریع
⏱ پشتیبانیاز طریق تیکت و تلگرام
❌ مقدار ریزشبدون ریزش + جبران
با گسترش روزافزون شبکه های اجتماعی، اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در دنیا شناخته می‌شود. در این شبکه اجتماعی، تعداد فالوور بسیار مهم و حیاتی است و آنچه که شما را به یک حساب اینستاگرام جذاب و جداب می‌کند، تعداد فالوورهای شماست. زیاد شدن تعداد فالوورهای شما به شما کمک می‌کند تا در روند توسعه کسب‌وکار و افزایش اعتبار و شناخته شدن برندتان به دیگران کمک کنید. به همین دلیل، خرید فالوور اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا این سریع‌تر و بهتر اتفاق بیفتد.

خیر ، تمامی خدمات فالونیکس بدون نیاز به پسورد انجام می شود.پس با خیال راحت ثبت سفارش کنید.

بسته به اینکه از کدام سرور و چه مقدار سفارش میدهید سرعت ارسال ممکن از متفاوت باشد. اما تمامی سفارشات در لحظه و بصورت خودکار بدون نیاز به آنلاین بودن ما پردازش میشوند.

بله. برای تمامی خدمات شما باید از قبل پیجتون رو در حالت پابلیک قرار دهید و در حین ارسال نیز پیج را قفل نکنید.

سفارشی که لغو شده به صورت خودکار به کیف پول شما در سایت بازخواهد گشت و میتوانید مجدد با رعایت قوانین ذکر شده با این مبلغ سفارش ثبت کنید.

خرید فالوور ارزان اینستاگرام آنی

اهمیت خرید فالوور ایرانی اینستا و افزایش محبوبیت در اینستاگرام

فالوور به معنای دنبال کننده است، فالوور اینستاگرام به افرادی می‌گویند که پیج اینستاگرام شما را دنبال می‌کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند.

با توجه به اینکه اینستاگرام بستری مناسب برای کسب و کارهای مجازی و کسب درآمد از اینترنت می باشد ، رشد و فعالیت در این فضا میتواند ما را به درآمد خوبی برساند.

از این رو میتوان با خرید فالوور اینستاگرام ارزان از فالونیکس به رونق برند و کسب و کار خود پرداخت و فروش خوب و موفقی داشته باشیم و همینطور اطمینان و نظر کاربر رو جلب کنیم.

کیفیت مناسب و ارسال آنی + پشتیبانی

فالونیکس با ارائه خدمات متنوع انواع شبکه های اجتماعی و سرورهای مختلف پیشرو در این حوزه بوده و بدون واسطه با منصفانه ترین قیمت به کاربران خود خدمات ارائه میدهد.

با توجه به اینکه تعداد سایت های فروش فالوور زیاد شده ، میتوانید این اطمینان رو داشته باشید که فالونیکس یکی از بهترین ها در این حوزه از نظر کیفیت و سرعت انجام سفارش هاست.از طرفی مجوزها و نماد اعتماد الکترونیکی از سمت وزارت صنعت معدن و تجارت نیز گواهی بر این موضوع می باشد.

پنل خرید فالوور اینستاگرام ارزان

ارسال هدیه همراه با هر سفارش

شما با هر سفارش در فالونیکس درصدی هدیه نیز دریافت خواهید کرد.درصد هدایای هر سرویس متفاوت هست و در برخی موارد تا 50% می رسد.پس میتوانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

خرید فالوور ایرانی اینستا از فالونیکس

اگر به دنبال خرید فالوور ایرانی اینستا هستید ، بهترین انتخاب فالونیکس است.خیلی از سایت های مشابه با مبلغ بسیار پایین اقدام به فروش فالور های بی کیفیت و در برخی موارد کلاهبرداری میکنند.

شما با خرید فالوور ارزان علاوه بر دریافت فالوور با کیفیت ، پشتیبانی و ارسال آنی به همراه ارسال هدیه از طرف  فالونیکس رو در اختیار خواهید داشت.

خرید فالوور ارزان

برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام چه نکاتی را رعایت کنیم؟

شما برای خرید فالوور ایرانی اینستا باید پیج خود را پابلیک (عمومی) کنید یا از حالت قفل پریویت خارج سازید و تا اتمام سفارش آن را قفل نکنید و نام کاربری خود را نیز تغییر ندهید.توضیحات هر سرور را خوانده و از سرعت ارسال و درصد ریزش نیز مطلع شوید.در صورتی که پس از 3 ساعت سفارش شما استارت نشد میتوانید به پشتیبانی سایت تیکت بزنید.

خریدفالوور ارزان چگونه است؟

شما میتوانید به راحتی و بدون ثبت نام از طریق پکیج های موجود در همین صفحه و یا از طریق بخش ثبت سفارش سریع ، سفارش فالوور خود را ثبت کنید.در صورت ثبت نام در سایت نیز میتوانید به بخش های مختلفی برای پیگیری وضعیت سفارش خود دسترسی داشته باشید.

خرید فالوور نیز مانند هر خرید اینترنتی دیگری نیازمند تحقیق و بررسی سایت یا فروشنده این سرویس است.نکاتی مانند قیمت ، کیفیت فالوور ، پرداخت امن و سابقه سایت فروش فالوور حائز اهمیت است.تمامی خدمات نیز باید بدون نیاز به پسورد پیج شما انجام شود.

فالونیکس با سابقه چندین ساله در حوزه خدمات شبکه های اجتماعی همواره با ارائه خدمات بروز و با کیفیت همراه با پشتیبانی ویژه و منظم زبانزد بوده است.تمامی خدمات ما بدون نیاز به پسورد پیج شما انجام میشود و پرداخت نیز از طریق درگاه امن زرین پال صورت میگیرد و “ای نماد” نیز بیانگر مجوز فعالیت ما در این حوزه می باشد.

فالوور ارزان نیز با توجه به بروزرسانی های اینستاگرام دارای ریزش باشد و پس پیشنهاد میکنیم از سرورهای کم ریزش اختصاصی فالونیکس استفاده کنید تا کم ترین ریزش رو تجربه کنید همچنین اکثر این سرورها دارای جبران ریزش نیز میباشند که خیال شما را راحت تر میکند.

با کیفیت ترین فالوور ارزان اینستاگرام

شما با پرداخت تنها 8000 تومان میتوانید 200 عدد فالوور کم ریزش ویژه را دریافت کنید … چی از این بهتر! در حال حاظر اکثر سرورهای پنل های دیگر با ریزش زیادی مواجه هستند که ما با ارائه این سرورهای کم ریزش + جبران ریزش اختصاصی با قیمت مناسب همواره در بین پنل های اینستاگرام پیشرو بودیم و مفتخریم که این سرورها را بصورت اختصاصی در سایت خود برای کاربران عزیزمان فراهم آورده ایم.در کنار خرید فالوور میتونید از خرید لایک اینستاگرام ارزان نیز استفاده کنید.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام نیز مانند هر خرید دیگری نیاز به رعایت نکات و بررسی مزایای خرید و ارزش آن دارد که در این بخش به بررسی مواردی که شما با خرید فالوور به آن دست پیدا میکنید میپردازیم.

ایجاد حس اعتماد کاربر

فرض کنید شما 200 فالوور دارید و رقیب شما 10k فالوور بنظر شما مشتری در نگاه اول به کدام پیج مراجعه میکند و حس اعتماد بیشتری ایجاد میشود؟ قطعا پیجی که فالوور بیشتری داره بخصوص اگه بالای 10 هزار فالوور باشه که علامت K کنارش ظاهر شه برای شما و کاربر خوشایند تره.

فروش بیشتر و افزایش بازدید

با توجه به توضیحاتی که در مورد قبل به اون اشاره شد با اعتماد بیشتر کاربر مراجعه و بازدید پیج شما نیز بالاتر می رود و اگر محصولی داشته باشید نیز ممکن است فروش آن نیز بیشتر شود.فروش بیشتر همون چیزیه که پیجای فروشگاهی دنبالش و این فرصت میتونه با خرید فالوور و دریافت اعتماد کاربر عملی بشه.

اینها دو مورد از مهم ترین مزایای خرید فالوور اینستاگرام است که برای هر پیجی حائز اهمیت است.البته باید به این نکته اشاره کرد که سرور و کیفیت فالوور نیز مهم است که ما در توضیحات هر سرور کیفیت و میزان ریزش احتمالی و سرعت هر سرور ر ا ذکر کرده ایم.

البته فکر نکنید با خرید فالوور اینستاگرام دیگه شما بیشترین بازدید و فروش رو تجربه خواهید کرد و نیازی به کار دیگه ای ندارید . خیر… تولید محتوا و خلاقیت همیشه در اینستاگرام حرف اول رو میزنه پس کنارش حتما ویدیو و ریلز و محتوای جذاب بزارید تا پیجتون رشد کنه.در واقع خرید فالوور یک ابزار است که در کنار موارد طبیعی به رشد پیج  و کسب و کار شما کمک میکنه.

 

مزایای خرید فالوور اینستاگرام از سایت فالونیکس

 

فالونیکس با سابقه 6 ساله در حوزه خدمات شبکه های اجتماعی یکی از با سابقه ترین ها در این حوزه است و این تجربه باعث شده از بهترین سرورها و افراد و پشتیبانی برای ارائه خدمات استفاده کند.در ذیل به بررسی مهم ترین مزایای خرید از پنل فالونیکس میپردازیم:

تنوع سرورها و خدمات

گستره خدمات ما تنها به اینستاگرام ختم نمیشود و خدمات سایر شبکه های اجتماعی نیز در پنل فالونیکس ارائه میشوند . ما از سرورهای مختلف با قیمت و سرعت متفاوت استفاده میکنیم تا دست خریدار برای انتخاب سرویس موردنظر باز باشد.

 

قیمت مناسب و سرعت بالا

به جهت استفاده از سرورهای متنوع بازه های قیمتی متنوعی نیز در پنل ما در دسترس است. به گونه ای که هر کاربری با هر بودجه ای میتواند فالوور خود را خریداری کند از طرفی چون تعداد از سمت شما قابل انتخاب است میتوانید براساس بودجه خود خرید کنید.

سرعت اکثر سرورها  نیز بالاست با این حال زمان انجام 100 سفارش اخر هر سرور موقع سفارش مشخص است که میتوانید سرعت لحظه ای هر سرور را نیز ببینید.

 

بدون نیاز به پسورد و کاملا ایمن

تمامی خدمات ما بدون نیاز به پسورد پیج شما می باشد و تنها کافیست پیج شما پابلیک باشد.پس نگرانی از بابت پیجتان نداشته باشید.

 

دارای مجوز و ای نماد

فالونیکس دارای درگاه پرداخت معتبر زرین پال و ای نماد معتبر از وزارت صمت می باشد که از طریق بخش فوتر( پایین) سایت قابل مشاهده و پیگیری اصالت می باشد.

 

امیدواریم توضیحات بالا به خرید هوشمندانه و بهتری از سوی شما بینجامد و امیدواریم که این خرید از فالونیکس باشد.

دیگر خدمات اینستاگرام فالونیکس

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • یسناهوشمند

    21 اردیبهشت 1402، 21:52

    خیلی خوبه قیمتا هم خوبه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد