🟢 نسخه انگلیسی سایت با درگاه پرفکت مانی ویژه کاربران خارج از کشور راه اندازی شد --->
ورود به پنل دلاری
آموزش ایجاد پست مشترک در اینستاگرام

آموزش ایجاد پست مشترک در اینستاگرام (راهنمای تصویری)

پست مشترک در اینستاگرام راهکار جدیدی برای همکاری با برندها و وبلاگ نویسان یا به اشتراک گذاشتن یک پست با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده است.با این قابلیت پست در هردو پیج نمایش داده شده و فالوورهای هردو آن را می بینند.در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه پست مشترک در اینستاگرام ایجاد کنید و در مورد مزایای و اهداف آن صحبت خواهیم کرد.

پست مشترک در اینستاگرام چیست و چرا به آن نیاز است؟

این ویژگی که با نام “Collab” یا “Invite Colaborator” شناخته می شود، در اوایل سال 2021 در چندین کشور از جمله بریتانیا و هند قبل از راه اندازی جهانی در ماه اکتبر آزمایش شد. پست های مشترک اکنون برای همه در دسترس است.

Collab به شما این امکان را می دهد که پست ها و ویدیوها را در اینستاگرام با شخص دیگری به اشتراک بگذارید تا هیچ کس مجبور به تکرار مطالب نباشد. هر دو نویسنده پست لیست می شوند و پست کل لایک ها، بازدیدها و نظرات را جمع آوری می کند.

با کمک پست های مشترک، شخصیت های رسانه می توانند همکاری خود را اعلام کنند.تعامل با برندها و کاربران عادی – ویدئویی در مورد تعطیلات با بهترین دوست خود منتشر کنند.

به عنوان مثال، کورتنی کارداشیان و نامزدش تراویس بارکر از این ویژگی در هالووین استفاده کردند تا لباس های زوج ها را از ادوارد دست قیچی تیم برتون به نمایش بگذارند.

نمونه پست مشترک در اینستاگرام
نمونه پست مشترک در اینستاگرام

نحوه ارسال یک پست مشترک در اینستاگرام

برای ایجاد یک پست مشترک، روی علامت مثبت در گوشه بالا سمت راست یا در مرکز پایین صفحه کلیک کنید. به منوی ایجاد هدایت خواهید شد. در مرحله بعد، مراحل معمول را برای ایجاد یک پست یا ریلز دنبال کنید. وقتی به منویی می‌روید که کپشن اضافه کنید، روی «تگ افراد» (Tag People) کلیک کنید.

آموزش ایجاد پست مشترک در اینستاگرام

یک صفحه جدید باز خواهد شد.در کنار گزینه «افزودن تگ»، گزینه «Invite collaborator» را مشاهده خواهید کرد. کلیک کنید و سپس حساب شخصی را که می خواهید برای ایجاد یک پست مشترک دعوت کنید، پیدا کنید.

آموزش ایجاد پست مشترک در اینستاگرام

شما می توانید چندین کاربر را حداکثر تا 20 انتخاب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که 20 تعداد کل شرکت کنندگان است که شامل افراد حاظر در پست مشترک و هم افرادی است که شما در حالت عادی به سادگی در یک پست تگ می کنید. شما می توانید 10 نفر را بصورت عادی و 10 نویسنده مشترک ، یا 20 نویسنده مشترک و هیچ کسی را بصورت عادی تگ کنید.

آموزش ارسال پست مشترک در اینستاگرام

در این فرآیند، یک پیغام پاپ آپ را مشاهده خواهید کرد که “اگر [فرد تگ شده] دعوت نامه را بپذیرد، این شخص به عنوان فرد دوم در پست مشترک شما معرفی می شود و پست برای فالوورهای وی نیز نمایش داده می شود.

این بدان معنی است که شما نمی توانید به طور یکجانبه شخصی را به پست مشترک در اینستاگرام تعیین کنید. شما فقط می توانید یک نفر را به همکاری دعوت کنید و او می تواند دعوت را بپذیرد یا رد کند.

پس از افزودن فردی که میخواهید با وی پست مشترک بگذارید تایید را زده و ادامه روند را مانند پست گذاشتن عادی پیش ببرید.

انتشار ریلز مشترک در اینستاگرام

برای انتشار ریلز بصورت مشترک در اینستاگرام نیز باید مراحل بالا را طی کرد و تفاوتی با هم ندارند.فقط این نکته را درنظر داشته باشید که فرد موردنظر حتما باید درخواست شما را بپذیرد تا پست یا ریلز بصورت مشترک تبدیل شود.

مزایای ایجاد پست مشترک در اینستاگرام

Collab یک ویژگی عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید و مرتبط است، اما باید مطمئن شوید که محتوا برای فالوورهای هر دو طرف مناسب باشد. به عنوان مثال، شما قهوه سازهای باکیفیت می فروشید و یکی از پیج ها قهوه عالی می فروشد. نوشتن مشترک یک پست ایده خوبی است، زیرا مخاطب به هر دو علاقه مند است.

چند مزیت واضح پست های مشترک در اینستاگرام:

  • از ارسال پست های تقریباً یکسان با دوستان خلاص می شوید

  • همکاری، دسترسی مخاطبان را افزایش می دهد، زیرا هم برای فالوورهای شما و هم برای فالوورهای پیج هدف مشترک در دسترس است.
  • اگر با شخصی از خود یا یک حوزه تجاری مرتبط همکاری کنید، مخاطبان جدید می توانند به راحتی به مشتری تبدیل شوند

  • می توانید لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید.

اما این مشکل را در نظر بگیرید: یک پست مشترک در پست های پروفایل هر دو پیج قرار می گیرد. این ممکن است هنگام برنامه ریزی پست های خود به همان سبک ناخوشایند باشد. قبل از نوشتن چیزی، زیبایی‌شناسی و طرح‌بندی هر دو حساب را در نظر بگیرید.

جمع بندی

استفاده از قابلیت پست مشترک در اینستاگرام و همکاری با پیج های همکار میتواند رشد و جذب فالوور خوبی را برای شما به ارمغان آورد و از طرفی تعامل خود را همکاران و فالوور های هدفی که میخواهید را بیشتر خواهید کرد.تبدیل این فالوور های هدفمند به مشتری نیز از ویژگی های جذاب پست مشترک در اینستاگرام است.

این قابلیت اینستاگرام را نادیده نگیرید و اگر توانستید با همکاران و پیج های مشابه خود پست مشترک منتشر کنید البته با برنامه ریزی و موضوع مناسب .اگر تجربه ای در این باره شامل جذب فالوور و تبدیل فالوور هدف به مشتری داشتین خوشحال می شویم در نظرات این پست با ما و سایر کاربران فالونیکس به اشتراک بگذارید.

برای افزایش فالوور در اینستاگرام میتوانید از بخش خرید فالوور ارزان اینستاگرام و خرید لایک ارزان اینستاگرام استفاده کنید.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد