خرید شماره مجازی از انواع کشورها و پشتیبانی از برنامه های مختلف
خرید شماره مجازی

نحوه مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام

سرانجام مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام ممکن شد و این قابلیت به کاربران امکان می دهد تعداد لایک ها را در پست های خود پنهان کنند یا سایر پست هایی که در فید خود مشاهده می کنند. اینستاگرام معتقد است که این ویژگی، تأثیرات روانی منفی که تعداد لایک‌های پست‌های شما در مقابل لایک‌های پست‌های مشابه دیگر می‌تواند روی کاربران داشته باشد را کاهش می‌دهد.

بنابراین اگر شما فردی هستید که نمی‌خواهید تعداد لایک‌های پست‌های اینستاگرام را ببینید، در این مقاله نحوه مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام آموزش داده شده است.

مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام

شما می توانید در اینستاگرام هم تعداد لایک پست های خود هم پست های دیگران را مخفی کنید.. اساساً می‌توانید لایک‌های پست‌های دیگر کاربران را در فید خود پنهان کنید یا لایک‌های پست‌های خود را پنهان کنید. همچنین می‌توانید هر دوی این ویژگی‌ها را فعال کنید تا مطمئن شوید تعداد لایک‌ها را در هیچ کجای اینستاگرام مشاهده نمی‌کنید.

در این مقاله به نحوه مخفی کردن لایک از همه پست ها و پنهان کردن لایک از عکس هایی که ارسال می کنید نگاهی خواهیم انداخت.

توجه: ما این ویژگی را برای مخفی کردن لایک ها و بازدیدها در اینستاگرام در اندروید آزمایش کرده ایم. اما این روند باید برای iOS نیز تقریباً یکسان باشد.

مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام دیگران

ابتدا، بیایید نگاهی به نحوه پنهان کردن لایک برای همه پست‌ها در اینستاگرام بیندازیم. با فعال کردن این ویژگی، اینستاگرام تعداد دقیق لایک‌های پست‌هایی را که در فید خود می‌بینید را نشان نمی‌دهد. درعوض، چیزی مانند «پسندیده شده توسط Follownix و دیگران» را در زیر پست‌های فید خود خواهید دید. در ادامه آموزش مخفی کردن لایک پست اینستاگرام همراه ما باشید.

به پروفایل خود بروید و روی منوی (سه خط افقی) در بالا سمت راست ضربه بزنید. در ادامه، روی “تنظیمات” در پایین ضربه بزنید.

چگونه تعداد لایک پست اینستاگرام را مخفی کنیم؟

به “Privacy” بروید و روی “Posts” ضربه بزنید.

مخفی کردن تعداد لایک پست

در اینجا، گزینه “Hide Like and View Counts” را فعال کنید.

مخفی کردن تعداد لایک و بازدید پست اینستاگرام

خودشه. وقتی که این گزینه را فعال کردید، دیگر تعداد لایک در پست‌های سایر کاربران را در فید خود مشاهده نخواهید کرد.

مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام خودمان

همچنین اگر بخواهید، می توانید تعداد لایک ها را در پست های خود نیز مخفی کنید. اگر این قابلیت را فعال کنید، همچنان می‌توانید تعداد لایک‌های پست‌هایی را که در فید شما ظاهر می‌شوند، ببینید. با این حال، افرادی که پست‌های شما را مشاهده می‌کنند، نمی‌توانند تعداد دقیق لایک‌های پست‌های شما را ببینند.

توجه داشته باشید که خودتان همچنان می‌توانید تعداد دقیق لایک‌ها و بازدیدهای عکس‌ها و ویدیوهایی که در اینستاگرام ارسال می‌کنید را مشاهده کنید فقط بقیه نمیتوانند تعداد آن را ببینند.

مخفی کردن تعداد لایک در پست جدید

عکسی را که می‌خواهید با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید، آن را همانطور که دوست دارید ویرایش کنید و سپس روی «تنظیمات پیشرفته» (Advanced Settings) در صفحه‌ای که کپشن پست خود را وارد می‌کنید، ضربه بزنید.

تنظیمات پیشرفته مخفی کردن تعداد لایک

در اینجا، می‌توانید پیش از اشتراک‌گذاری عکس/ویدیو، کلید «مخفی کردن تعداد لایک و مشاهده در این پست» را فعال کنید.(Hide Like and View Counts on This Post)

مخفی کردن تعداد لایک پست جدید در اینستاگرام

خودشه! اکنون دیگر کاربران اینستاگرام قادر به مشاهده تعداد لایک های عکس شما نخواهند بود. فقط شما می‌توانید تعداد لایک‌ها و بازدیدهای پست خود را ببینید.

مخفی کردن تعداد لایک پست های قبلی

اگر می‌خواهید تعداد لایک‌های عکس/ویدیویی را که قبلاً در اینستاگرام پست کرده‌اید پنهان کنید، می‌توانید این کار را نیز انجام دهید. نگران نباشید، لازم نیست پست های خود را حذف کنید یا هر چیز دیگری. در اینجا نحوه پنهان کردن لایک ها در پست های موجود در پروفایل خود را آموزش میدهیم.

پستی را که می‌خواهید پنهان کنید را باز کنید، روی نماد منوی سه نقطه در کنار نام کاربری خود در بالا سمت راست ضربه بزنید. اکنون بر روی “Hide Like Count” ضربه بزنید.

مخفی کردن تعداد لایک پست های قبلی

پس از انجام این کار، افراد دیگر نمی توانند تعداد دقیق لایک های پستی را که تنظیمات را برای آن تغییر داده اید مشاهده کنند. به این ترتیب، می‌توانید مطمئن باشید که فالوورهای شما از تعداد لایک‌های پست‌های شما اطلاعی ندارند، در حالی که همچنان می‌توانید عملکرد پست خود را در اینستاگرام پیگیری کنید.

همچنین می توانید برای حفظ حریم خصوصی خود از آموزش نمایش پست افراد دلخواه در اینستاگرام استفاده کنید و تنها پست افرادی که میخواهید را در فید اینستاگرام خود مشاهده کنید.

با پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام، خیال خود را راحت کنید

اگر به راحتی از تعداد لایک‌های پست‌ها، پست‌های شما یا دیگران شگفت زده می‌شوید، ویژگی جدید اینستاگرام برای پنهان کردن لایک‌ها را بسیار مفید خواهید یافت. در این مقاله به این موضوع پرداخته‌ایم که چگونه می‌توانید تعداد لایک‌های پست‌های موجود در فید خود و همچنین عکس‌های جدیدی که در اینستاگرام ارسال می‌کنید را به راحتی مخفی کنید.

امیدواریم پنهان کردن لایک ها به شما کمک کند آرامش ذهنی خود را بازگردانید. مثل همیشه، اگر ابهام یا سوالی دارید، آن را در نظرات مطرح کنید.

مقالات مرتبط

روش های افزایش فالوور در سال 1402

6 روش افزایش فالوور اینستاگرام در 1402 ( اصولی و تست شده)

استفاده از اینستاگرام به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی و بازاریابی در دنیای امروز بسیار...
تیک آبی پولی اینستاگرام

هر آنچه درباره تیک آبی پولی اینستاگرام باید بدانیم + راهنما

ماه گذشته، مارک زاکربرگ ویژگی جدیدی را برای کاربران اینستاگرام و فیسبوک با نام Meta...
20 ترفند رایگان ریلز اینستاگرام

20 ترفند ریلز اینستاگرام | راه های رایگان افزایش تعامل ریلز

ریلز اینستاگرام، همراه با شورت‌های یوتیوب، به عنوان یکی از محبوب‌ترین جایگزین‌های TikTok ظاهر شده‌اند....

نحوه مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام

سرانجام مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام ممکن شد و این قابلیت به کاربران امکان...
بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد