خرید شماره مجازی از انواع کشورها و پشتیبانی از برنامه های مختلف
خرید شماره مجازی
آموزش بخش Favorites اینستاگرام

نمایش پست افراد دلخواه در بخش Favorites اینستاگرام

بخش Favorites اینستاگرام ویژگی جدیدی که به کمک افرادی آمده است که به دلیل داشتن فالوویینگ زیاد،نداشت وقت یا هر دلیل دیگر پست های دوستان، آشنایان و پیج های مورد علاقه شان را از دست می دهند یا آن ها را دیرتر در صفحه اصلی اینستاگرام (HomePage) خود مشاهده می کنند.در ادامه این مقاله به آموزش مرحله به مرحله فعالسازی بخش Favorites اینستاگرام خواهیم پرداخت.

آموزش بخش Favorites اینستاگرام

الگوریتم نمایش پست در صفحه اصلی اینستاگرام

اینستاگرام در حال حاضر، ابتدا جدیدترین پست های پیج هایی را به شما نشان می دهد که شما آن ها را follow (دنبال) می کنید. البته مدتی است که الویت مشاهده پست های جدید با پیج هایی است که شما بیشترین تعامل را با آن ها دارید؛ این تعاملات می توانند save ،comment ،like و share باشند.

اینستاگرام با استفاده از این الگوریتم ها تشخیص می دهد که شما تمایل دارید که بیشتر پیج مورد نظر را دنبال کنید. درواقع هر چه تعمالات شما از این نظیر با پیجی بیشتر باشد اینستاگرام آن پیج را برای شما مهم تر دانسته و برای شما در الویت قرار می دهد.

اما گاهی پیش می آید که پست های پیجی برای شما مهم و در الویت است که اینستاگرام متوجه آن نیست. در این زمان است که این قابلیت جدید یعنی favorites (مورد علاقه) به کمک شما می آید و مورد استفاده قرار میگیرد.

بخش Favorites اینستاگرام چیست؟

شاید شما هم در آپدیت جدید اینستاگرام متوجه گزینه Favorites (مورد علاقه) در بالای Home Page (صفحهُ خانه)، شده باشید و این سوال برای شما پیش بیاید که این قابلیت جدید چیست و چه مزایایی دارد؟

در واقع این قابلیت بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که فالووینگ زیادی دارند و ممکن است پست های دوستان،اقوام ، آشنایان و مخاطب خاص خود را به هر دلیلی نبینند یا از دست بدهند و یا افرادی که میخواهند پیج های مورد علاقه خود را جدا کرده و پست های آنها را جداگانه در اینستاگرام ببینند.

بخش Favorites اینستاگرام
بخش Favorites اینستاگرام

در ادامه به شما آموزش می دهیم که چگونه پیجی را به favorites خود اضافه کنید.

آموزش بخش Favorites اینستاگرام

برای رفتن به بخش Favorites اینستاگرام کافی است در صفحه اصلی اپلیکیشن روی لوگو اینستاگرام کلیک کنیم .در حالت پیشفرض این بخش روی فالووینگ های ما قرار دارد.روی Favorites کلیک کنید.

نمایش پست افراد دلخواه در بخش Favorites اینستاگرام

در مرحله بعد اینستاگرام از ما میخواهد که لیست پیج هایی که میخواهیم در بخش Favorites نمایش داده شود را انتخاب کنیم.روی گزینه آبی رنگ Add Favorites کلیک میکنیم.

بخش Favorites اینستاگرام

در این مرحله باید از لیست فالووینگ های خود پیج هایی که میخواهیم در بخش Favorites نمایش داده شوند را اضافه کنیم.میتوانید از بخش سرچ و تایپ نام کاربری فرد پیج آن را اضافه کنید.

لیست پیج های بخش Favorites اینستاگرام
لیست پیج های بخش Favorites اینستاگرام

روی Add (افزودن) کلیک کنید و پیج هایی که میخواهید را انتخاب و در نهایت با زدن دکمه Confirm Favorites لیست علاقه مندی خود را ذخیره کنید.

من پیج شخصی خودم (omidrezadehghaan) را به لیست Favorites اینستاگرام اضافه کردم!

حال کافی است به صفحه اصلی اینستاگرام رفته و با کلیک روی لوگو گزینه Favorites را انتخاب کنید.

بخش Favorites اینستاگرام
بخش Favorites اینستاگرام

تبریک…! پست پیج هایی که به لیست علاقه مندی های خود در اینستاگرام افزودید ، برای شما به نمایش در خواهد آمد.

به همین سادگی و در چند مرحله ساده توانستیم پیج های مورد علاقه خود را به بخش Favorites اینستاگرام اضافه کنیم و از این پس پست های آن ها را از دست ندهیم.

چه موقع از بخش Favorites اینستاگرام استفاده کنم؟

زمانی که دیدن پست های جدید پیجی برای ما مهم است و ما میخواهیم از دیدن پست های جدید آن پیج مطمن شویم، بخش favorites (مورد علاقه) به کمک ما می آید و این امکان را به ما می دهد که با ستاره دار کردن پیج هایی که برای ما در اولویت هستند بتوانیم به پست های جدید این پیج ها دسترسی سریع داشته باشیم و خیالمان راحت باشد که پستی را از دست نمی دهیم.

شما با favorite کردن در واقع پیج مورد نظر را برای اینستاگرام نشانه دار می کنید که بداند، این پیج در اولویت شما قرار دارد و جدید ترین پست های پیج مورد نظر، سریعا در صدر پست های صفحه اصلی شما قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید به جدیدترین پست های پیج های موردنظر خودتان دسترسی سریع داشته باشید.

البته چون این قابلیت به تازگی به اینستاگرام اضافه شده است امکان دارد که در آپدیت های بعدی اینستاگرام دستخوش تغییرات زیادی باشد.(مثلا اضافه شدن استوری ها و ریلز پیج هایی که در Favorites هستند)

برای استفاده از بخش Favorites اینستاگرام حتما باید پیج بیزینس باشد؟

خیر ، این قابلیت برای تمامی پیج های شخصی نیز فعال بوده و کاربران می توانند از آن استفاده کنند.البته با توجه به محدودیت های کشور ما ممکن است این قابلیت هنوز برای برخی از کاربران فعال نشده باشد.لطفا در نظرات همین مقاله به ما بگویید که آیا بخش Favorites اینستاگرام برای شما فعال است یا خیر ؟

آیا پیج مورد نظر از قرار گرفتن در بخش Favorites مطلع می شود؟

خیر ، تنها شما با پیج خودتان میتوانید پیج های مورد نظر خود را به این بخش اضافه کنید و برای فرد اعلانی نخواهد رفت که در لیست موردعلاقه شما قرار گرفته است.پس از این بابت نگران نباشید.

جمع بندی

بخش Favorites اینستاگرام ، یک ویژگی کلیدی و کارآمد است که خیلی از کاربران در انتظارش بودند.برای خود من هم که فالووینگ بالایی دارم واقعا ویژگی کاربردی ای است و از آن استفاده می کنم.لیست مورد علاقه خود را بسازید و پست های آنها را هیچوقت از دست ندهید.در صورتی که سوالی در مورد بخش Favorites اینستاگرام دارید میتوانید در بخش دیدگاه های این مقاله سوال خود را مطرح کنید.

شما برای توسعه بیشتر بخش Favorites چه پیشنهاداتی دارید.خوشحال میشویم در بخش نظرات برایمان بنویسید.

اگر اخیرا در اینستاگرام فعالیت خود را به صورت جدی شروع کرده اید و به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستید ، میتوانید از سرویس های خرید فالوور اینستاگرام ارزان ، خرید لایک اینستاگرام ارزان و سایر سرویس های فالونیکس با پشتیبانی منظم و ضمانت پرداخت ، خرید خود را با امنیت کامل انجام دهید.

مقالات مرتبط

روش های افزایش فالوور در سال 1402

6 روش افزایش فالوور اینستاگرام در 1402 ( اصولی و تست شده)

استفاده از اینستاگرام به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی و بازاریابی در دنیای امروز بسیار...
تیک آبی پولی اینستاگرام

هر آنچه درباره تیک آبی پولی اینستاگرام باید بدانیم + راهنما

ماه گذشته، مارک زاکربرگ ویژگی جدیدی را برای کاربران اینستاگرام و فیسبوک با نام Meta...
20 ترفند رایگان ریلز اینستاگرام

20 ترفند ریلز اینستاگرام | راه های رایگان افزایش تعامل ریلز

ریلز اینستاگرام، همراه با شورت‌های یوتیوب، به عنوان یکی از محبوب‌ترین جایگزین‌های TikTok ظاهر شده‌اند....

نحوه مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام

سرانجام مخفی کردن تعداد لایک پست اینستاگرام ممکن شد و این قابلیت به کاربران امکان...
بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد