🔴 تخفیف های نوروز تا پایان فروردین تمدید شد !
سفارش از پنل

خرید ویو استوری اینستاگرام + هدیه و ارسال آنی

بهترین پنل افزایش بازدید استوری اینستاگرام

سرویس های ویژه ویو استوری اینستاگرام با بهترین کیفیت و سرورهای متنوع با قیمت های مختلف که قابلیت پیگیری سفارش و مشاهده وضعیت آن را نیز از پنل کاربری دارید.

خرید ویو استوری اینستاگرام

سرویس های ویو استوری پرسرعت

تنها آیدی پیج بدون @ وارد شود

خدمات استوری اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
869 ویو استوری خارجی (کیفیت بالا) توضیحات 25,000  تومان 10000/10 21 دقیقه فعال

سرویس های خرید ویوی استوری اینستاگرام با بالترین کیفیت و سرورهای متنوع و قیمت ارزان در پنل نمایندگی اینستاگرام فالونیکس ارائه میشوند. خدمات بازدید استوری ما نیز مانند تمامی خدمات پنل دارای پشتیبانی و استارت آنی و پردازش خودکار هستند.شما در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید ، سرور سفارش را پردازش کرده و بدون نیاز به آنلاین بودن ما یا نیروی انسانی سفارش انجام میشود.

اهمیت خرید ویو استوری اینستاگرام

اگر بازدید استوری پیج اینستاگرام شما پایین آمده میتوانید از فالونیکس ویو استوری بخرید و بازدید خود را افزایش دهید. همینطور اگر به شما تبلیغات داده اند و میخواهید در اسکرین هایتان تعداد بازدید استوری ها بالا باشد میتوانید از این سرورها استفاده کنید.بازدیدها با سرعت بالا و کیفیت مناسب به استوری های شما تزریق میشوند و میوانند به کسب درآمد شما نیز کمک کنند.

با توجه به ورودی که بازدید ها برای پیج شما دارد این امکان وجود دارد که به صورت واقعی نیز بازدید های استوری شما بالا برود و دیگر نیازی به خرید ویو استوری نداشته باشید البته این مورد بصورت نسبی است و بستگی به تعداد فالوورهای واقعی پیج شما نیز دارد.

بازدید استوری پرسرعت و بدون ریزش

تمامی سرورها و خدمات موجود در فالونیکس با بالاترین سرعت و بصورت آنی پردازش و بسته به شلوغی سرور در مدت زمان کوتاهی ارسال میشوند.سرور های ویو استوری نیز از این قاعده مستثنی نیستند ! از آنجا که خدمات ما بصورت سیستمی و بدون نیاز به انلاین بودن نیروی انسانی انجام میشوند پس میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.

ریزش سرورهای ویو استوری نیز بصورت خیلی پایین میباشد و چون ویو ثبت شده قابل حذف نیست مثل آنفالو … تا پایان 24 ساعت زمان استوری موردنظر ، ویو ها باقی می مانند.

 

نکات مهم در خرید بازدید استوری اینستاگرام

بهتر است از زمان حذف شدن استوری شما حداقل 6 ساعت زمان باقیمانده باشد تا در صورت شلوغی سرور نیز زمان برای ارسال ویو ها باشد و شما نیز آنلاین باشید که این ویو ها را ببینید. همینطور در سفارش ویو استوری باید نام کاربری پیج خود را وارد کنید نه لینک استوری ! پس حتما به این دو نکته توجه کنید. پیج شما نیز نباید قفل یا پریویت باشد پس حتما قبل از سفارش آن را پابلیک کنید.

💎 کیفیت خدماتبا کیفیت ترین سرورها
💲 قیمتشروع از 15000 تومان
⏳ زمان انجامپردازش آنی و ارسال سریع
⏱ پشتیبانیاز طریق تیکت و تلگرام
❌ مقدار ریزشبدون ریزش + جبران
اگر بازدید استوری های شما کم است یا تبلیغ گرفته اید و یا میخواهید اسکرین بازدید بالای استوری خود را منتشر کنید میتوانید بازدید استوری بخرید.

خیر ، تمامی خدمات فالونیکس بدون نیاز به پسورد انجام می شود.پس با خیال راحت ثبت سفارش کنید.

بسته به اینکه از کدام سرور و چه مقدار سفارش میدهید سرعت ارسال ممکن از متفاوت باشد. اما تمامی سفارشات در لحظه و بصورت خودکار بدون نیاز به آنلاین بودن ما پردازش میشوند.

بله. برای تمامی خدمات شما باید از قبل پیجتون رو در حالت پابلیک قرار دهید و در حین ارسال نیز پیج را قفل نکنید.

دیگر خدمات اینستاگرام فالونیکس

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال

نماد اعتماد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد