آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ (راهنمای جامع مراحل)

اینستاگرام به همه کاربران این شبکه اجتماعی امکان ارسال درخواست تیک آبی را می دهد. گرفتن تیک آبی اینستاگرام کاری دشوار به نظر می رسد چون شما باید شخصی مشهور و یا سلبریتی باشید.اما در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم و تمام نکات و باید ها و نباید های دریافت تیک آبی اینستاگرام را به شما یاد میدهیم.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

احتمالاً پروفایل هایی را با نشان تیک آبی جلوی نام کاربریشان دیده اید. این نشانه این است که صفحه متعلق به یک شخصیت عمومی، افراد مشهور یا برند است.

تیک آبی اینستاگرام به شکل زیر است:

تیک آبی اینستاگرام

به عبارت دیگر، تیک آبی اینستاگرام ، صحت حساب های افراد عمومی، سلبریتی ها و برندها را تایید می کند. یک تیک آبی در اینستاگرام در کنار نام کاربری در نتایج جستجو و در پروفایل نمایش داده می شود.

پروفایل تیک آبی دار اینستاگرام

موارد لازم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

علاوه بر رعایت قوانین اصلی اینستاگرام و شرایط استفاده، می‌خواهد موارد زیر را نیز مشاهده کند:

  • اصالت – اکانت باید نماینده یک شخص واقعی، یک شرکت یا سازمان ثبت شده باشد.
  • منحصر به فرد بودن – اکانت باید تنها حساب یک شخص یا شرکت باشد (استثناء حساب هایی به زبان های مختلف است).
  • کامل بودن – بیوگرافی، عکس پروفایل، حداقل یک پست، بدون لینک به سایر شبکه های اجتماعی؛
  • تبلیغات – تا اینستاگرام بتواند بفهمد که واقعا حساب شماست و مخاطبان بیشتری جذب کنید.

اگر دریافت تیک آبی اینستاگرام را با کلاهبرداری انجام دهید، نه تنها تیک آبی، بلکه خود اکانت را نیز از دست خواهید داد.

تیک آبی اینستاگرام به کاربران این امکان را می‌دهد که در هنگام جستجو دقیقاً بدانند کدام یک از حساب‌ها رسمی است و اطمینان می‌دهد که شرکت یا شخص در صورت تماس با آن، تعهدات خود را انجام خواهد داد.

دریافت تیک آبی اینستاگرام از طریق فیسبوک

اگر حساب فیسبوک شما تایید شده است و دارای تیک آبی ، میتوانید با اتصال آن به اینستاگرام تیک آبی را دریافت کنید. برای انجام این کار، باید پروفایل اینستاگرام خود را با یک صفحه فیس بوک پیوند دهید. اگر پس از مدتی نشان ظاهر نشد ، با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام

همه کاربران میتوانند از طریق اپلیکیشن اینستاگرام درخواست تیک آبی خود را برای اینستاگرام ارسال کنند.البته باید به شرایط و قوانین توضیح داده شده در بالا نیز توجه کرد.برای ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید.

1.وارد بخش پروفایل خود شوید و از منو سه خط سمت راست بالای اپلیکیشن گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.

2.گزینه حساب کاربری (Account) را انتخاب کنید.

3.گزینه درخواست تایید (Request Verification) را انتخاب کنید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟
چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

با طی کردن مراحل بالا فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام برای شما نمایش داده میشود.

فرم ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام

شما برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده از سوی اینستاگرام را وارد و ارسال کنید.

در مرحله اول باید هویت یا برند رسمی خود را تایید کنید. نام مستعار شما به طور خودکار در خط “نام کاربری” نمایش داده می شود.  در زیر نام و نام خانوادگی را وارد کنید، سپس نوع سند را انتخاب کرده و عکس آن را آپلود کنید.

فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام

برای یک حساب شخصی – گذرنامه، گذرنامه بین المللی یا گواهینامه رانندگی. برای حساب شرکتی یا سازمان – مدارک مالیات، بانک ها یا سایر سازمان های دولتی ،مدارک ثبت شرکت.

در بخش دوم باید دسته بندی پیج خود را مشخص کنید.دسته بندی های متعددی در دسترس است: اخبار/رسانه ها، ورزش، دولت و سیاست، موسیقی، مد، سرگرمی، سازنده محتوای دیجیتال/بلاگر/اینفلوئنسر، بازی، شرکت بین المللی/برند/سازمان.

در بخش Country/Region باید کشور محل سکونت یا تولد خود را انتخاب کنید.

در بخش Audience که وارد کردن آن اختیاری است میتوانید فرد یا افراد معروفی که شما را فالوو کرده اند یا دلیل فالوور کردن مردم و چه چیزی را در شما دیده اند(میتواند توضیحی درباره حوزه کاری و محبوبیت شما و دلیل فالوو شدن پیج شما توسط مردم باشد)

در بخش Also Known As که یک بخش اختیاری ایست ، میتوانید نام یا نام های مستعار خود که مردم به آن اسم نیز شما را می شناسند را وارد کنید.

فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام

مرحله سوم فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام اختیاری می باشد و میتوانید لینک یا لینک هایی را در سطح وب شامل شبکه های اجتماعی ، مقاله خبری و یا سایر وارد کنید که به توضیح یا بیوگرافی شما یا شرکت شما پرداخته است.ویکی پدیا و سایت های معروف (گراف دانش گوگل) میتواند گزینه مناسب و قابل اعتمادتری برای اینستاگرام باشد.

پس از ارسال درخواست ظرف 30 روز پاسخ درخواست خود را دریافت خواهید کرد. اگر مثبت است، باید نشان را از قسمت اعلان فعال کنید. در صورت رد شدن، پیامی مبنی بر تایید نشدن حساب به دلیل عدم رعایت شرایط ظاهر می شود.درخواست مجدد فقط پس از یک ماه قابل ارسال است.

اگر اینستاگرام تشخیص دهد که تیک آبی می‌فروشید، از طریق واسطه‌ها کار می‌کنید یا از بیو/نام خود برای تبلیغ سایت‌های دیگر استفاده می‌کنید، تایید حساب لغو می‌شود.

مزایای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی از کاربران در برابر فریب خوردن محافظت می کند: شخص یا برند دیگری نمی تواند شما را جعل کند. به عنوان مثال، این کار شرایطی را که در آن حساب های جعلی در ازای اشتراک گذاری پست قرعه کشی می کنند، حذف می کند.

چگونه شانس گرفتن تیک آبی اینستاگرام را افزایش دهیم؟

افزایش بازدید و فالوور و تعامل پیج

اینستاگرام را به طور منظم و به همین سبک دنبال کنید. با فالوورهای خود تعامل داشته باشید و بازدید پست ها پیج خود را بالاتر ببرید.میتوانید از سرویس های خرید فالوور اینستاگرام ارزان ، خرید لایک اینستاگرام ایرانی و سایر سرویس های فالونیکس استفاده کنید.

تبلیغ در اینستاگرام و سطح وب

برند یا نام خود را در پلتفرم های دیگر تبلیغ کنید. به این ترتیب، آنها بیشتر در مورد شما می آموزند و از طریق رشته های جستجو نیز شروع به جستجو می کنند. اینستاگرام تعداد درخواست‌های نام مستعار یا نام شما را ردیابی و شمارش می‌کند. وقتی افراد برای نمایه شما به خارج از فید خود می روند، الگوریتم این را به عنوان یک علاقه طبیعی ثبت می کند. اگر وب سایت یا وبلاگی دارید، لطفا اطلاعات تماس اینستاگرام خود را وارد کنید. به طور مشابه: یک پیوند در اینستاگرام به یک وب سایت یا وبلاگ اضافه کنید تا مدیریت شبکه اجتماعی راحت تر تشخیص شما را بررسی کند.

نام کاربری مشترک در سایر رسانه ها

اطمینان حاصل کنید که نام کاربری در اینستاگرام همانند سایر شبکه های اجتماعی (یا تا حد امکان نزدیک است). منطقی است، درست است؟

گزارش کردن اکانت های فیک خود

حساب های جعلی را با نام خود گزارش دهید. با یک تصویر قابل تشخیص یا یک نام تجاری موفق، دیر یا زود شخصی محتوای شما را می دزدد یا شما را جعل می کند. ردیابی ظاهر اکانت های جعلی و ثبت شکایات در مورد آنها به نفع شماست. بنابراین شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرید و کاندیدای اصلی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام می شوید.

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام چه کارهایی انجام ندهیم؟

شاید کسی به شما پیشنهاد دهد از طریق راه های زیر میتوانید اینستاگرام را دور زده و تیک آبی را دریافت کنید.اما پیشنهاد ما به شما این است که این کارها را انجام ندهید.حتی اگر به دریافت تیک آبی اینستاگرام منجر شود ، ماندگاری آن تضمین شده نیست و ممکن است هرلحظه اینستاگرام آن را از شما بگیرد.

1.خرید تیک آبی اینستاگرام

حتما آگهی هایی را دیده اید که با قیمت های نجومی و یا حتی ارزان تیک آبی اینستاگرام می فروشند.این آگهی ها اکثرا فیک و به جهت خالی کردن جیب شما منتشر شده اند و حتی اگر واقعا تیک آبی به شما ارائه دهند پس از مدتی توسط اینستاگرام شناسایی خواهید شد.

2.ارائه اطلاعات نادرست و جعلی

اطلاعات نادرست ارائه ندهید. تلاش برای پیشی گرفتن از اینستاگرام هنگام پر کردن فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام، به احتمال زیاد منجر به نتیجه منفی خواهد شد. اگر با ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده نیز تیک آبی دریافت کردید، پس از مدتی اینستاگرام ممکن است برای همیشه هم تیک و هم اکانت را حذف کند.

3.ارسال مداوم درخواست تیک آبی

بررسی درخواست تیک آبی اینستاگرام ممکن است تا 30 روز به طول بیانجامد.پس تا دریافت نتیجه یک درخواست درخواست دیگری را ارسال نکنید.اینکار نه تنها تسریعی در روند دریافت تیک آبی ایجاد نخواهد کرد ، بلکه ممکن است به دلیل اسپم اکانت شما نیز به خطر افتاده و دیگر نتوانید درخواست ارسال کنید.

جمع بندی

دریافت تیک آبی اینستاگرام میتواند برای هر فرد یا شرکتی جذاب باشد و حتی اگر تا کنون درخواست تیک آبی را ارسال نکرده باشید با خواندن این مقاله شاید به ارسال درخواست فکر کنید.

پس از خواندن این مقاله، به شما توصیه می کنیم که فرآیند ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام را امتحان کنید و اگر قبلاً آن را امتحان کرده اید یا تیک آبی دارید، تجربه خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

با استفاده از خدمات پنل فالونیکس به سرعت در شبکه های اجتماعی رشد کن و شانس ورودت به اکسپلور رو هم بالا ببر ! 😍

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام
|
فالونیکس ، مرجع خدمات شبکه های اجتماعی

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال . ما بیش از 7 سال است که در این حوزه فعالیت میکنیم و تجربه ما در طی این سالیان میتواند در شبکه های اجتماعی شما را به افزایش بازدید و فروش برساند.

پاسخگوی شما هستیم
ارسال تیکت

نماد اعتماد

تمام حقوق برای فالونیکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگیرد قانونی دارد.
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد