1000 لایک رایگان با ثبت نظر 5 ستاره در مایکت و ارسال اسکرین به پشتیبانی
فالونیکس در مایکت

پنل فالوور رایگان اینستاگرام (روزانه تا 300 فالوور)

دریافت فالوور کاملا رایگان با مراجعه به پنل کاربری فالونیکس استفاده از گردونه شانس

100% تضمینی و قابل استفاده بصورت روزانه هر 24 ساعت یکبار

فالونیکس ، معتبرترین وبسایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام – دارای ای نماد

سرویس های رایگان فعال

(این لیست در دوره های مختلف بروز میشود)

نوعنحوه دریافتوضعیت
300 فالوور رایگانبا نصب و ثبت نظر برای اپلیکیشن فالونیکسفعال
گردونه شانسدریافت شارژ رایگان کیف پول در پنل کاربریفعال

پنل فالوور رایگان اینستاگرام

شاید با دیدن عنوان این صفحه متعجب شوید و باور نکنید ! ولی مطمئن باشید با مطالعه این مطلب و انجام مراحل زیر میتوانید از پنل فالونیکس فالوور رایگان دریافت کنید و بدون نیاز به پسورد و فالوو کردن کسی …!

راهنمای دریافت فالوور رایگان

همانطور که میدانید پنل کاربری فالونیکس یکی از بروزترین و کامل ترین پنل های خدمات شبکه های اجتماعی و اینستاگرام می باشد که روزانه کاربران زیاد از آن استفاده میکنند.ما همواره امکانات و سرویس های متنوع و بروزی را به پنل اضافه میکنیم و یکی از قابلیت های جدید ما بخش گردونه شانس فالونیکس است!

فالوور رایگان

شما میتوانید با مراجعه روزانه به پنل کاربری فالونیکس و بخش گردونه شانس ، فالوور رایگان یا سایر خدمات فالونیکس شامل : لایک اینستاگرام ، ویو اینستاگرام و… را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

دریافت فالوور رایگان با گردونه شانس (کاملا واقعی)

پس از مراجعه به بخش گردونه شانس شما روزانه یک شانس برای چرخاندن گردونه خواهید داشت.در بین شانس ها هدایای 300 تا 2000 تومانی وجود دارد که با توجه به شانس شما و بصورت کاملا تصادفی میتوانید جایزه ها را برنده شوید.همچین شانس چرخاندن دوباره گردونه نیز گنجانده شده است پس شانس شما برای دریافت فالوور رایگان و جایزه بالاتر میرود! اما حتی اگر کم شانس بودید و پوچ درآمد نگران نباشید ، میتوانید شانس خود را در روز بعد امتحان کنید.

پس از دریافت هدیه خود بصورت آنی کیف پول شما شارژ شده و میتوانید از محصولات پنل فالونیکس سفارش دهید.گستره خدمات فالونیکس بسیار زیاد است پس شما میتوانید انواع خدمات شبکه های اجتماعی را بصورت رایگان تنها با مراجعه روزانه به پنل و چرخاندن گردونه شانس دریافت کنید !

هر 24 ساعت فالوور رایگان هدیه بگیر !

هرروز به پنل سر بزن و هدیه بگیر...

300 فالوور رایگان تضمینی با نصب اپلیکیشن فالونیکس

شما میتوانید با نصب اپلیکیشن فالونیکس و ثبت نظر و 5 ستاره در مایکت 300 فالوور رایگان دریافت کنید.علاوه بر آن میتوانید تمامی خدمات با کیفیت سایت ما را در اپلیکیشن نیز داشته باشید.

کافیست از طریق لینک زیر اپلیکیشن فالونیکس را از مایکت دانلود کنید.

پس از نصب در مایکت به اپلیکیشن 5 ستاره و نظر دهید و سپس از نظر ثبت شده خود اسکرین شات گرفته و از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

(توجه:این هدیه برای کاربران اپلیکیشن فالونیکس می باشد و هر نفر تنها یکبار قادر به دریافت آن است.)

فالونیکس | ارزان ترین پنل خرید فالوور اینستاگرام

آیا واقعا فالوور رایگان دریافت میکنم؟

بله! شما با مراجعه روزانه به پنل کاربری فالونیکس و بخش گردونه شانس میتوانید شانس خود را برای دریافت فالوور و شارژ رایگان کیف پول محک زده و نه تنها از آن برای دریافت فالوور بلکه برای سرویس های دیگر سایت نیز استفاده کنید.

کیفیت مناسب و ارسال سریع فالوور

فالونیکس تنها پنل ارائه دهنده فالوور رایگان و سرورهای مختلف پیشرو در این حوزه بوده و بدون واسطه با منصفانه ترین قیمت به کاربران خود خدمات ارائه میدهد.

با توجه به اینکه تعداد سایت های فروش فالوور زیاد شده ، میتوانید این اطمینان رو داشته باشید که فالونیکس یکی از بهترین ها در این حوزه از نظر کیفیت و سرعت انجام سفارش هاست.از طرفی مجوزها و نماد اعتماد الکترونیکی از سمت وزارت صنعت معدن و تجارت نیز گواهی بر این موضوع می باشد.ارائه فالوور رایگان نیز گواهی بر این موضوع می باشد.

Asset 6

ارسال هدیه همراه با هر سفارش

شما با هر سفارش در فالونیکس درصدی هدیه نیز دریافت خواهید کرد.درصد هدایای هر سرویس متفاوت هست و در برخی موارد تا 50% می رسد.پس میتوانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

سوالات متداول دریافت فالوور رایگان

روزانه چند بار میتوانم فالوور رایگان دریافت کنم؟

شما میتوانید هر 24 یکبار شانس خود را برای دریافت فالوور رایگان محک بزنید.باتوجه گزینه های موجود این شانس بالای 80% در روز می باشد.

کیفیت فالوور ها چگونه است؟

با توجه به اینکه پنل شما شارژ میشود به رایگان و از سرویس های سایت سفارش میدهید بله از کیفیت بالایی برخوردار هستند به گونه ای که شما خریدار هستید!

آیا فالوورهای رایگان فعالیت هم دارند؟

معمولا هر افزایش فالووری صرفا جنبه بالا بردن تعداد دارد ولی از نظر کیفیت قابل قبول است

برای دریافت فالوور رایگان پیج باید عمومی باشد؟

بله برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام و سایر خدمات فالونیکس باید پیجتان پابلیک(عمومی) باشد

فالوور رایگان بدون نیاز به پسورد

سایت های زیادی هستند که به جهت دریافت بازدید دم از ارائه فالوور رایگان می زنند که اکثرا به فکر درآمد و کلاهبرداری از کاربران هستند.مواظب اینگونه افراد و سایتها باشید و فریب جملات آب و تاب دارشان را نخورید.

فالونیکس با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) و مجوز پرداخت زرین پال از معدود سایت های این حوزه می باشد که بصورت رسمی و با مجوز فعالیت میکند و بدون نیاز به پسورد اقدام به ارائه خدمات و فالوور رایگان می کند.

پنل فالوور رایگان اینستاگرام

پنل خدمات شبکه های اجتماعی فالونیکس تنها پنل ارائه دهنده فالوور و لایک و ویو رایگان به کاربران می باشد بدون هیچ گونه ضرری به کسب و کار و پیج شما.تنها با مراجعه روزانه به سایت فالوور رایگان دریافت کنید .

فالوور رایگان با کیفیت

در پنل سایت فالونیکس شما میتوانید به راحتی شانس خود را امتحان کرده و شارژ رایگان کیف پول دریافت کنید و با استفاده از این شارژ اقدام به سفارش فالوور رایگان، لایک رایگان و… سایر خدمات سایت را بصورت رایگان با این شارژ کیف پول سفارش دهید.

باتوجه به اینکه از خدماتی که هم اکنون در حال فروش می باشند میتوانید سفارش دهید ، فالوورها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.تنوع بالای خدمات اینستاگرام سایت فالونیکس دست شما را برای سفارش فالوور و لایک باز میگذارد.

چطور به این پنل اعتماد کنم؟

پنل اینستاگرام فالونیکس دارای “ای نماد” معتبر می باشد که از فوتر سایت قابل پیگیری می باشد.از طرفی ثبت نام و تست پنل کاملا رایگان می باشد پس میتوانید همانند هزاران کاربر دیگر وارد پنل کاربری فالونیکس شوید و فالوور رایگان دریافت کنید.

نه تنها میتوانید فالوور رایگان دریافت کنید بلکه میتوانید هر کدام از خدمات پنل خدمات شبکه های اجتماعی ما را بصورت رایگان دریافت کنید.چون عملا شما با گردونه شانس ما اعتبار کیف پول دریافت میکنید و میتوانید هر سرویسی را که علاقه داری مانند لایک رایگان و ویو رایگان را سفارش دهید.

در صورت نیاز به خرید سریع خدمات شبکه های اجتماعی نیز میتوانید از خدمات خرید فالوور ارزان و خرید لایک ارزان سایت فالونیکس استفاده نمایید.

ارسال آنی و پرسرعت

درخواست های کاربران مانند سایر سفارشات پنل در هر ساعتی از شبانه روز بصورت کاملا خودکار و سیستمی پردازش شده و استارت میشوند.یعنی نیازی به ارسال پیام و پیگیری سفارش نخواهید داشت.تمامی اطلاعات سفارشتان نیز از بخش سفارش های پنل کاربری قابل مشاهده است.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • مریم

  20 دی 1401 05:49

  دوستانی که سوال میپرسن راهکار به اینصورته که شما با ثبت نام در سایت فالونیکس و مراجعه روزانه به بخش گردونه شانس میتونید اعتبار رایگان کیف پول هدیه بگیرید.
  بعد با استفاده از این اعتبارها از خود این پنل سفارش فالوور یا لایک رایگان یا هر سرویسی که ای پنل ارائه میده رو داشته باشین.
  من تست کردم واقعا ارسال میشه!!😍

 • سعید

  20 دی 1401 17:53

  سلام
  میتونم بصورت نامحدود فالوور بگیریم؟

  • فالونیکس

   20 دی 1401 17:55

   سلام
   بله شما میتونید هر 24 ساعت یکبار به پنل کاربری سر بزنید و شانس خودتون رو برای دریافت اعتبار رایگان با گردونه شانس امتحان کنید.
   همینطور طرح های رایگان بصورت دوره ای نیز در همین صفحه اضافه میشن که میتونید چک کنید.

دیگر خدمات اینستاگرام فالونیکس