20 ترفند رایگان ریلز اینستاگرام

20 ترفند ریلز اینستاگرام | راه های رایگان افزایش تعامل ریلز

ریلز اینستاگرام، همراه با شورت‌های یوتیوب، به عنوان یکی از محبوب‌ترین جایگزین‌های TikTok ظاهر شده‌اند. Reels با مجموعه وسیعی از جلوه‌های واقعیت افزوده و استیکرها تعاملی و کتابخانه‌ای منظم از موسیقی برای ویدیوهای دابسمش، تقریباً همه چیز را در اختیار دارد تا در میان سازندگان و همچنین افرادی که می‌خواهند با ویدیوهای کوتاه فعالیت کنند، انتخابی داغ باشد.

چه مبتدی باشید و چه به دنبال ترفند برای افزایش بازدید و تعامل ریلز خود هستید، اینها 20 بهترین نکته و ترفند ریلز اینستاگرام هستند که می توانند به شما در تقویت پیج شما کمک کنند.

بهترین ترفند های ریلز اینستاگرام 2022

به عنوان یک خالق، ما آرزو داریم که یکی از بهترین ها در کسب و کار باشیم. تولید ویدیوهای بسیار جذابی که می‌تواند چشم‌ها را به خود جلب کند و تماشاگران را وادار به تعامل با شما می کند. اما چگونه می توان محتوای جذاب ایجاد کرد و ابزارهای مورد نیاز برای ساختن ریلز حرفه ای اینستاگرام چیست؟

خوب، ما همه جوانب را در نظر گرفته‌ایم و نکاتی را ارائه کرده‌ایم که می‌تواند به افزایش ثروت شما در پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیوی کوتاه کمک کند. اکنون بیایید نگاهی به نکات و ترفندهای برتر ریلز های اینستاگرام در سال 2021 بیندازیم.

1. بهترین خود باشید و منظم ریلز بزارید

شما نمی خواهید یک جک برای همه باشید، اینطور نیست؟ در حالی که هیچ ایرادی ندارد که فردی باشید که می تواند در چندین بخش خوب باشد، همیشه باید تلاش کنید تا استاد یک صنعت باشید. اگر رویای تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین سازندگان ریلز اینستاگرام را دارید، ضروری است.

آپلود منظم ریلز

در چه کاری خوب هستید؟ آیا مهارت رقصی دارید که می تواند نمایش را بدزدد؟ آیا می توانید بینندگان را با ظاهر و دابسمش جذب کنید؟ آیا شما اشتیاق به نشان دادن بدن تراشی شده و ماهیچه های تقویت شده دارید، یا قلب انجام حرکات نمایشی را دارید؟

تمام تلاش من بر این است که شما باید جایگاهی را که می خواهید بر آن حکومت کنید پیدا کنید و تمام تلاش خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید، وقتی فقط چند ثانیه برای تحت تاثیر قرار دادن فرصت دارید، چیزی کمتر از یک ریلز تحسین برانگیز نمی تواند تعامل و لایک ها را جمع کند.

2.پرزنت و ارائه قوی

قبل از ایجاد یک ریلز، چند سوال ساده از خود بپرسید. چرا ممکن است کسی بخواهد این کلیپ را تماشا کند؟ ایده مناسب ریلز شما چه می تواند باشد؟ این دو سؤال می‌تواند به شما کمک کند تا هر گونه نادیده‌گیری را آماده کنید و از آن دوری کنید، مواردی که معمولاً وقتی همه‌چیز را با آمادگی بسیار کمی انجام می‌دهید.

ارائه قوی در ریلز اینستاگرام

هنگامی که به سوالات اساسی پاسخ دادید، ارائه را با دقت انجام دهید. به هر حرکت و تاثیری که بر جای می گذارد فکر کنید. زمان و دقت حرکات شما برای جذب کاربران به سمت محتوای شما مهم است.

3. 30 تا 60 ثانیه بهتر از 15 ثانیه است

در زمان راه اندازی، ریلز اینستاگرام به کاربران اجازه می داد تنها 15 ثانیه ویدیو ضبط کنند. با این حال، زمانی که سازندگان از نظر زمان کمی آزادی بیشتری خواستند، پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو متعلق به فیس‌بوک مجبور شد زمان ضبط ویدیو را دو برابر کند و اکنون، زمان ضبط ویدیو را حتی بیشتر کرده است، تا 60 ثانیه.

بهترین زمان ریلز

بنابراین، اگر هنوز در ریلز 15 ثانیه گیر کرده اید یا نمی دانید چگونه طول را افزایش دهید، اجازه دهید به شما بگویم که تغییر بین 15، 30 یا 60 ثانیه بسیار ساده است. روی دکمه دایره کوچک (که به طور پیش فرض 15 ثانیه را نشان می دهد) در بالای ابزار دوربین ضربه بزنید تا بین 15، 30 یا 60 ثانیه پرش کنید.

البته پیشنهاد ما این است بین 18 تا 30 ثانیه ریلز بگذارید.

4. ابزار مخفی برای تنظیم طول ویدیو

آیا تا به حال شده که بخواهید پس از ضبط تایم ریلز اینستاگرام خود را تنظیم کنید اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید؟اینکار بسیار ساده است با ابزاری که اینستاگرام در بخش ریلز فراهم کرده است.

ویرایش زمان ویدیو ریلز

برای شروع، روی دکمه طول ویدیو ضربه بزنید تا بین 15، 30 یا 60 ثانیه جابجا شوید. سپس، روی دکمه تایمر ضربه بزنید. پس از آن، نوار لغزنده را برای تنظیم طول ویدیو بکشید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید شمارش معکوس را قبل از اینکه جلو بروید و کلیپ خود را ضبط کنید، تنظیم کنید.

5. زمان بندی خود را درست انجام دهید

با توجه به اینکه زمان بندی برای کامل کردن هر حرکت یا بیان چقدر مهم است، هرگز نباید هیچ ترفندی را برای نزدیک شدن به کمال تا جایی که می توانید از دست بدهید. قبل از اینکه وارد عمل شوید، روی دکمه تایمر ضربه بزنید. پس از آن، روی دکمه کوچک کنار شمارش معکوس ضربه بزنید تا بین 3 ثانیه و 10 ثانیه جابجا شوید. در مرحله بعد، روی تنظیم تایمر ضربه بزنید.

تنظیم تایمر ریلز اینستاگرام

6. تراز کردن حلقه های اینستاگرام خود را هرگز فراموش نکنید

این ترفند ریلز اینستاگرام است که باید برای همیشه همراه شما بماند. ویژگی Reels با یک ابزار داخلی هم‌ترازی ویدیو ارائه می‌شود که می‌توانید از آن برای تراز کردن کلیپ‌های خود به راحتی استفاده کنید. پس از ضبط ویدیو، روی دکمه تراز ویدیو ضربه بزنید. این کار را به طور قابل اعتماد و بدون مختل کردن بهره وری شما انجام می دهد.

تراز کردن ویدیو ریلز

7. تغییر سرعت ویدیو ریلز اینستاگرام

یکی از ویژگی های مورد علاقه من در ریلز اینستاگرام ابزار تنظیم سرعت بومی است. چه بخواهید سرعت چرخ خود را کاهش دهید یا سرعت آن را افزایش دهید تا دراماتیک تر به نظر برسد، لازم نیست جای دیگری را برای تنظیم دقیق سرعت ویدیوی خود جستجو کنید.

تغییر سرعت پخش ریلز

قبل از ضبط کلیپ یا بعد از ضبط ویدیو، دکمه سرعت (1x) را زده و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. در حالی که 0.3x و 0.5 به شما امکان می دهند سرعت کلیپ خود را کاهش دهید، 1x، 2x، 3x، و 4x به شما امکان می دهند سرعت آن را افزایش دهید.

8. افکت‌ها و فیلترهای واقعیت افزوده را آزمایش کنید

ریلز اینستاگرام در حال حاضر دارای تعداد زیادی افکت ها وجلوه های چشم نواز است و اگر فکر می‌کنید که این عدد به اندازه آخرین باری است که به مجموعه افکت‌ها قدم زدید، بیشتر از این اشتباه نمی‌کنید. پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو به پخش جلوه‌های جدید ادامه می‌دهد تا به شما امکان می‌دهد ویدیوی خود را جذاب کنید.

افکت های ریلز اینستاگرام

بنابراین، هر بار که می‌خواهید یک ترند ریلز اینستاگرام را شروع کنید یا در آن شرکت کنید، به مجموعه افکت‌ها شیرجه بزنید (روی دکمه افکت ضربه بزنید) و افکت‌های بی‌شماری را امتحان کنید تا زمانی که راضی باشید.

9. ابزار دوربین را در سمت ترجیحی خود نگه دارید

در حالی که برخی از افراد ترجیح می دهند گوشی را در سمت راست نگه دارند، برخی دیگر دوست دارند گزینه سمت چپ را انتخاب کنند. آنها را قادر می سازد تا کار خود را راحت تر انجام دهند. احتمالاً به همین دلیل است که ریلز اینستاگرام به شما اجازه می‌دهند نوار ابزار دوربین در کدام سمت صفحه باشد.

تغییر چینش ریلز اینستاگرام

هنگام ضبط ریلز، روی دکمه تنظیمات در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید و سپس گزینه سمت چپ یا راست را انتخاب کنید. ابزارهای ایجاد به طور پیش فرض در سمت چپ ظاهر می شوند. من فکر می کنم این یک ترفند ضروری برای همه سازندگان Reels اینستاگرام است.

10. موسیقی خود را دقیقاً کلیپ کنید

وقتی ابزاری مرتب دارید که همیشه آماده انجام کار برای شماست، برش دادن موسیقی یا انتخاب قسمت مورد نظر نباید دردسرساز باشد. به سادگی، روی دکمه موسیقی ضربه بزنید و سپس آهنگ هایی را که می خواهید استفاده کنید جستجو کنید. پس از انتخاب آهنگ مورد نظر، از نوار لغزنده برای انتخاب قسمت مورد نظر از آهنگ استفاده کنید. به همین راحتی است!

استفاده از آهنگ در ریلز اینستاگرام

11. کپشن خود را کوتاه و دقیق نگه دارید

کپشن هایی که کوتاه و شیرین هستند بلافاصله توجه را به خود جلب می‌کنند، در حالی که آن‌هایی که کل صفحه را می‌پوشانند، توجه را جلب نمی‌کنند. بهترین راه برای بستن کپشن های Reels اینستاگرام بازی با کلمات است. و با آن، منظور من استفاده از عنوانی است که می تواند پیام شما را با صدای بلند و واضح در یک نگاه ارسال کند، البته بدون اینکه عامل سبک را به خطر بیندازد.

کپشن ریلز

12. از کاورهای چشم نواز استفاده کنید – بهترین ترفند ریلز اینستاگرام

آنها به درستی می گویند: «اولین تأثیر، آخرین تأثیر است». بنابراین، مطمئن شوید که کاور ریلز اینستاگرام خود را با دقت طراحی کنید تا بتواند ویدیوی شما را به بهترین شکل نشان دهد.

در اپ استور و پلی استور با تعداد زیادی ویرایشگر عکس با امتیاز بالا بارگذاری شده اند. با این حال، مواردی که همیشه مرا تحت تاثیر قرار داده اند لایتروم موبایل اندروید و آی او اس، VSCO (iOS و Android؛ رایگان با خرید درون برنامه ای) و Snapseed (iOS و Android) هستند. آنها دارای ویژگی های غنی هستند و با طیف گسترده ای از ابزارهای ویرایش عکس ارائه می شوند تا به شما اجازه دهند کاور ریلز خود را طراحی کنید. بنابراین، آنها را امتحان کنید و من مطمئن هستم که به زودی تفاوت را خواهید دید.

تغییر کاور Reels اینستاگرام آسان است. با تگ Caption (در صفحه اشتراک گذاری) روی ویدیو ضربه بزنید و سپس دکمه «Add from Camera Roll» را بزنید. پس از آن، کاور سفارشی را انتخاب کنید.

تغییر کاور ریلز اینستاگرام

13. ریلزهای اینستاگرام خود را به صورت خودکار در دستگاه خود ذخیره کنید

برای یادگاری، ترجیح می‌دهم ریلزهای اینستاگرام را در دستگاه هم ذخیره کنم. هر زمان که بخواهم به گذشته برگردم و تمام کلیپ هایی را که در پلتفرم به اشتراک گذاری ویدیو آپلود کرده ام از نزدیک ببینم، می توانم با سرعت خودم مجموعه را بررسی کنم. اگر شما نیز به همان مکتب فکری تعلق دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • روی نماد تنظیمات در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. پس از آن بر روی Reels ضربه بزنید.
  • سپس سوئیچ کنار Save reels to device را روشن کنید.

ذخیره ریلز در گالری

14. با ترندهای و موضاعات داغ روز همگام بمانید

در حالی که همیشه توصیه می شود برای جلوتر از منحنی ها به آخرین روند صعود کنید، همیشه باید چیز جدیدی به جدول اضافه کنید. به این فکر کنید که خنده‌های عجیب و غریب را به ترکیب اضافه کنید یا یک حالت عجیب و غریب با لبخندی بداخلاق یا چهره‌ای کودکانه که تماشاگران را وادار به توجه کنند.

ترند ریلز اینستاگرام

هر زمان که یک قطعه موسیقی یا سبک در صدر جدول قرار می گیرد، بسیاری از افراد آنقدر دنبال آن می روند که شروع به زائد به نظر می رسد. در حالی که آنهایی که در اوایل با رفتاری بی‌نقص به این روند دست یافتند، با قلبشان فرار می‌کنند، فالوورهای صرف به سختی مورد قدردانی قرار می‌گیرند. ترفند این است که یا اولین (یا در میان اولین دسته) باشد یا چیز متفاوتی به مفهوم اضافه کنید تا چشمگیرتر به نظر برسد.

15. از نرم افزار ویرایش ویدیوی شخص ثالث استفاده کنید

با وجود داشتن مهارت خیره کننده در دابسمش یا بازیگری، ریلز شما قدردانی مطلوب را دریافت نمی کند مگر اینکه آن را به زیبایی ویرایش کرده باشید. بدون تضعیف تعداد زیادی از افکت‌ها و برچسب‌هایی که Reels با آنها بارگذاری می‌شوند، توصیه می‌کنم کلیپ خود را با استفاده از ویرایشگرهای ویدیویی حرفه‌ای بسازید.

16. برای عکس های ریلز اینستاگرام خود نور بخرید

هنگام ایجاد ویدیوهای پر از اکشن، تنها چیزی که مورد توجه قرار می گیرد نورپردازی دیوانه کننده ای است که می خواهید از آن استفاده کنید. به هر حال، این نور است که دوربین و اکشن را به ورود دعوت می‌کند. خوشبختانه، دریافت بهترین چراغ‌ها برای Reels کار مهمی نیست، تا حدی به لطف بسیاری از چراغ‌های LED با رتبه بالا که می‌توانید از آمازون با قیمت 30 تا 50 دلار خریداری کنید.

نورپردازی ویدیو ریلز

17. هرگز با کتابخانه موسیقی بومی کنار نروید

موسیقی هسته اصلی هر ویدیویی است، بیشتر برای کلیپ هایی که تنها چند ثانیه زمان دارند تا اثری ماندگار بر جای بگذارند. بنابراین، چرا با آهنگ‌هایی که به نظر نمی‌رسد همراه با ویدیوی شما خوش رنگ می‌شوند کنار بیایید؟ موافقم، ریلزهای اینستاگرام با قایق‌هایی از آهنگ‌ها برای انتخاب عرضه می‌شوند و در بیشتر مواقع، ممکن است مجبور نباشید فراتر از آن‌ها نگاه کنید.

18. یک تغییر شخصی به صدا بدهید

همیشه بهتر است لمس شخصی خود را به موسیقی بدهید، که نه تنها محتوای شما را متمایز می کند، بلکه جنبه خلاقیت شما را نیز به نمایش می گذارد. به‌عنوان فردی که تمایل زیادی به اشتراک‌گذاری ویدیوهای سرگرم‌کننده دارد، دوست دارم صدا را به‌خوبی تنظیم کنم و همچنین صدا را (در برخی موارد) برای متفاوت کردن آن اضافه کنم.

ویرایش صدا ریلز

19. از صداهای دیگر ریلز های اینستاگرام استفاده کنید

آیا تا به حال به یک ریلز جالب اینستاگرام برخورد کرده اید و آرزو می کنید که می توانستید از آن صدا برای حلقه خود استفاده کنید؟ به نظر می رسد، پلتفرم اشتراک گذاری ویدئو، راهی رسمی برای استفاده از صدای اصلی از سایر حلقه ها ارائه می دهد. برای انجام آن، حلقه‌ای را که می‌خواهید از صدای آن استفاده کنید، باز کنید. سپس، بر روی گزینه “Original Audio” واقع در بالای ویدیو ضربه بزنید.

استفاده از صدای ریلز دیگران

در صفحه بعدی، روی دکمه Use Audio در پایین ضربه بزنید. در مرحله بعد، به دوربین Reels هدایت می شوید، جایی که می توانید ضبط را با صدای اصلی شروع کنید. توجه داشته باشید که صدای اصلی همیشه به سازنده اصلی اعتبار داده می شود.

20. ریلز اینستاگرام را برای ایجاد کلیپ های هیجان انگیز ریمیکس کنید

اخیراً اینستاگرام ویژگی مورد انتظاری به نام «ریمیکس» را معرفی کرده است که شبیه به دوئت TikTok است. با این روند، ویدیوهای ریمیکس در پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند. چه بخواهید ریلز های موجود را تقلید کنید یا بخواهید با یک ویدیوی محبوب مطابقت داشته باشید، ریمیکس می تواند نقشی را ایفا کند. بنابراین، حتما این ترفند ریلز اینستاگرام را در زرادخانه خود بگنجانید تا در معرض دید خود قرار بگیرید.

به خاطر داشته باشید که ویژگی Remix به طور پیش فرض فقط برای ویدیوهای جدید فعال است. بنابراین، اگر می‌خواهید کاملاً جدید شوید، باید آن را به صورت دستی برای ریلزهای قدیمی خود فعال کنید.

برای شروع کار با ریلز های اینستاگرام، اینستاگرام را راه اندازی کنید و سپس یک ویدیوی Reels را باز کنید. پس از آن، روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و Remix This Reel را انتخاب کنید. اکنون، ادامه دهید و یک ویدیوی پاسخ جدید ضبط کنید یا یکی از رول دوربین خود را انتخاب کنید. طبق معمول، شما افکت ها و ابزارهای ویرایش داخلی برای تزئین حلقه خود دارید. وقتی از خلاقیت خود راضی هستید، یک کپشن مناسب اضافه کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

ریمیکس ریلز اینستاگرام

نکات و ترفندهای فوق العاده مفید در ریلز اینستاگرام برای رشد در سال 2021

بنابراین، اینها برخی از نکات و ترفندهای حرفه ای ریلز اینستاگرام هستند که می توانند شما را از منحنی جلوتر نگه دارند. اکنون که حجم خوبی از ایجاد ویدیوهای کوتاه را به دست آورده اید، می توانید از این نکات برای برتری در تمام جنبه های اصلی نهایت استفاده را ببرید. به یاد داشته باشید، این چیزی نیست جز یک محتوای اصیل و جذاب که می تواند شما را در ریلز های اینستاگرام به ستاره تبدیل کند. بنابراین، با متمرکز ماندن و بهبود مهارت های خود به آرامی اما پیوسته به دنبال آن بروید. آیا نکات و ترفندهایی را در جمع بندی گم کرده اید؟ اگر بله، حتما در قسمت نظرات زیر به من اطلاع دهید.

با استفاده از خدمات پنل فالونیکس به سرعت در شبکه های اجتماعی رشد کن و شانس ورودت به اکسپلور رو هم بالا ببر ! 😍

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام
|
فالونیکس ، مرجع خدمات شبکه های اجتماعی

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال . ما بیش از 7 سال است که در این حوزه فعالیت میکنیم و تجربه ما در طی این سالیان میتواند در شبکه های اجتماعی شما را به افزایش بازدید و فروش برساند.

پاسخگوی شما هستیم
ارسال تیکت

نماد اعتماد

تمام حقوق برای فالونیکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگیرد قانونی دارد.
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد