🟢 نسخه انگلیسی سایت با درگاه پرفکت مانی ویژه کاربران خارج از کشور راه اندازی شد --->
ورود به پنل دلاری

پنل نمایندگی اینستاگرام و خدمات مجازی با API

با خرید پنل نمایندگی اینستاگرام برای فروش فالوور و خدمات مجازی شبکه های اجتماعی ، میتوانید تمامی سرویس های سایت را تا 50% تخفیف دریافت کنید.

برای پیج خود و دیگران فالوور و لایک ارزان ارسال کنید و حتی از این طریق کسب درآمد کنید.پس از خرید پنل شما بصورت آنی به پنل نمایندگی اینستاگرام تبدیل خواهد شد.

پنل نمایندگی اینستاگرام و خدمات مجازی

ویژگی های پنل نمایندگی اینستاگرام و خدمات مجازی

پنل خدمات اینستاگرام

جامع ترین پنل خدمات اینستاگرام شامل خدمات : خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو ، بازدید ریلز و...

پنل خدمات تلگرام

جامع ترین پنل خدمات تلگرام شامل : خرید ممبر ایرانی ، خرید ممبر واقعی برای کانال و گروه و...

پنل خدمات مجازی

کسب درآمد بدون نیاز به آنلاین بودن و انجام آنی سفارشات با api پنل فالونیکس همراه با پشتیبانی ویژه

کسب درآمد با پنل اینستاگرام و خدمات مجازی

اگر پیج یا کانال پربازدید دارید و یا حتی میتوانید سایتی مشابه سایت ما طراحی کنید و به فروش خدمات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی بپردازید ، میتوانید با خرید پنل خدمات مجازی و بدون دغدغه به درآمد برسید.ارسال فالوورها و لایک ها و… را به ما بسپارید و تنها به فکر جذب مشتری باشید!

در هر لحظه همراه شما هستیم و پشتیبانی نمایندگان ما نیز همانند کاربران عادی بصورت منظم انجام شده و نگرانی از این بابت هم نداشته باشید.نمایندگان علاوه بر تیکت و تلگرام به واتساپ پشتیبانی نیز دسترسی خواهند داشت تا سریعتر مشکل آنها حل شود.

در صورتی که بخواهید ما میتوانیم سایتی مشابه سایت خودمان نیز برایتان طراحی کنیم تا از طریق api به پنل نمایندگیتان در سایت ما متصل شده و سفارشات مشتریانتان را بصورت خودکار و به راحتی انجام دهد.در این صورت برند خود را نیز خواهید داشت و میتوانید در سرچ گوگل نیز با فعالیت مستمر و مداوم بالا بیایید و مشتری های بیشتری جذب کنید.برای سفارش سایت مشابه میتوانید از پنل کاربری تیکت ارسال کنید.

پنل نمایندگی اینستاگرام

اهمیت خرید پنل نمایندگی اینستاگرام

با توجه به گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و کاربران ایرانی اینستاگرام ، و نیاز کاربران به فالوور و لایک و خدمات مجازی ، بستری فراهم شده تا با خرید پنل نمایندگی اینستاگرام به فروش فالوور و لایک و خدمات شبکه های اجتماعی بپردازید و از این طریق کسب درآمد کنید.میزان درآمد شما به تعداد کاربرانی است که جذب میکنید یا بازدیدی که در پیج اینستاگرام خود دارید.

پنل نمایندگی اینستاگرام با کیفیت + ارسال آنی

فالونیکس معتبرترین پنل نمایندگی اینستاگرام می باشد که چندین سال است در حوزه خدمات شبکه های اجتماعی و اینستاگرام فعالیت می کند.پنل ما دارای سرورهای متفاوت با سرعت ، کیفیت و قیمت متفاوت می باشد که پاسخگوی همه نوع کاربری می باشد.

توضیحات تمامی سرویس ها با انتخاب آن به نمایش در می آید و میتوانید سرعت انجام سفارشات و مدت زمان استارت و کمترین و بیشتری میزان سفارش هر سرور را قبل از سفارش مشاهده کنید.

خرید پنل نمایندگی اینستاگرام فروش فالوور و لایک

پنل نمایندگی اینستاگرام رایگان

درصورتی که تعداد سفارشات شما زیاد باشد و روزانه کیف پول خود را 500 هزار تومان شارژ کنید ، پنل شما بصورت رایگان به پنل نمایندگی نقره ای و در صورت تداوم به طلایی ارتقا خواهد یافت.

در صورتی که دارای شرایط ذیل هستید، به پشتیبانی تیکت ارسال کنید با عنوان “درخواست پنل نمایندگی”

چرا پنل نمایندگی اینستاگرام بخریم؟

شما با خرید پنل نمایندگی خدمات اینستاگرام ، تا 50% تخفیف در خرید خدمات پنل اینستاگرام دریافت خواهید کرد.میتوانید با فروش خدمات اینستاگرام به سایر خدمات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام از این طریق کسب درآمد کنید.از طرفی دغدغه انجام سفارشات را نیز نخواهید داشت و تمامی سفارشات از طریق سرور های فالونیکس انجام خواهد شد.

 

آیا پنل نمایندگی اینستاگرام نیاز به پسورد پیج دارد؟

خیر تمامی خدمات پنل نمایندگی ما بدون نیاز به پسورد و کاملا امن انجام می شود . تنها نیاز است پیج پابلیک و آیدی نیز تا پایان سفارش تغییر نکند.در صورت سفارش همزمان از یک یا چندین سرور چه از پنل ما چه از سایر پنل ها امکان ایجاد اختلال هست.پس حتما به این نکات توجه کنید.

 

آیا با خرید پنل نمایندگی اینستاگرام میتوانم نامحدود فالوور دریافت کنم؟

خیر ، هزینه فالور و لایک و سایر سرویس ها جداگانه محاسبه شده و قیمت هر سفارش بستگی به تعداد و سرور  انتخابی شما دارد.اما بسته به پلن نمایندگی شما ، سفارشات شامل تخفیف میشود.

 

با خرید پنل نمایندگی اینستاگرام تعرفه ها چقدر کاهش می یابد؟

شما با خرید پنل نمایندگی بسته به نوع پلن خود میتوانید بین 20 تا 50 درصد تخفیف در سرویس ها دریافت کنید.جهت مشاهده تعرفه سرویس ها کلیک کنید.

 

حاشیه سود من چگونه است و در ماه چقدر درآمد خواهم داشت؟

شما خدمات را با قیمت پایه از ما خریداری می کنید و به قیمت دلخواه به مشتری ارائه می دهید مثلا بازدید رو ۶۰۰ ت خریداری می کنید و ۴۶۰۰ ت به مشتری می فروشید ۴۰۰۰ ت سود شما هست این فقط برای بازدید هست سود فروش فالوور و لایک و ممبر را خودتان محاسبه کنید.شما در ماه می توانید بین ۲ تا ۱۵ میلیون سود کنید و این بستگی به بازاریابی و تلاش شما جهت جذب مشتری دارد.

 

شرایط دریافت پنل نمایندگی اینستاگرام چیست؟

کافیست یکی از پلن های بالا را انتخاب و در سایت ثبت نام کنید.پس از پرداخت تعرفه پلن نمایندگی بصورت آنی برای شما فعال شده و میتوانید سفارشات خود را ثبت کنید.

 

لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد