🟢 نسخه انگلیسی سایت با درگاه پرفکت مانی ویژه کاربران خارج از کشور راه اندازی شد --->
ورود به پنل دلاری
Asset 3

سوالات متداول در خرید فالوور

بیشترین سوالاتی که درباره سرویس های ما پرسیده می شود

پس از ثبت سفارش و تایید پرداخت، با توجه به شلوغی سرورها شروع عملیات تحویل سرویس ممکن است از ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت طول بکشد.

خیر. برای دریافت سرویس های ما به هیچ وجه نیاز به پسورد شما نیست.

برای دریافت سرویس های ما به هیچ وجه صفحه شما نباید در حالت خصوصی قرار داشته باشد. هنگام دریافت سرویس، قرار دادن صفحه به حالت خصوصی باعث اختلال و عدم در عملیات دریافت سرویس شما می شود و امکان ثبت مجدد یا برگشت مبلغ نیست.

همانگونه که مطلع هستید با توجه به امنیت بالای اینستاگرام امکان فالو، لایک و مشاهده صفحات خصوصی (پرایوت) نیست. بنابراین قرار دادن صفحه به حالت خصوصی (پرایوت) باعث اختلال و عدم دریافت سرویس و لغو تحویل سفارش شما از طرف سیستم می شود.

مشتریان گرامی توجه داشته باشند که امکان انجام مجدد عملیات سرویس یا برگشت مبلغ سرویس به حساب شما پس از لغو از طرف سیستم نیست.

بله. پس از دریافت و پایان عملیات سرویس ها می توانید بدون هیچ مشکلی صفحه خود را به حالت خصوصی (پرایوت) قرار دهید.

بله. با توجه به واقعی بودن فالور ها و شرایط متفاوت پیج ها مانند میزان فعالیت و غیره امکان ریزش فالوور ها وجود دارد.(ریزش هر سرور متفاوت است)

تا ۳۰٪ از فالوورهای ارائه شده از طرف فالونیکس اکانت های واقعی و مابقی، اکانت های غیر واقعی هستند که توسط ربات ها به سمت صفحه اینستاگرام شما هدایت میشوند توجه به این نکته حائز اهمیت است که فالوور ها هیچ فعالیتی مانند لایک، کامنت و یا ویو انجام نمی دهند.

خیر. برای دریافت فعالیت هایی مانند لایک و ویو باید به صورت جداگانه سرویس های مورد نیازتان را خریداری کنید.

فالونیکس همیشه پیشنهاد میکند که حداقل به مقدار نصف فالورهایتان، لایک و ویو خریداری کنید تا از غیر واقعی نشان دادن فالور های شما جلوگیری شود.

لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد