🟢 نسخه انگلیسی سایت با درگاه پرفکت مانی ویژه کاربران خارج از کشور راه اندازی شد --->
ورود به پنل دلاری
فالونیکس

اپلیکیشن فالونیکس

خرید فالوور واقعی ارزان بدون واسطه

دانلود اپلیکیشن فالونیکس با لینک مستقیم

خرید فالوور واقعی و ارزان و اپلیکیشن معتبر و با امنیت بالا یکی از دغدغه های کاربران شبکه های اجتماعی است.اپلیکیشن خرید فالوور واقعی اینستاگرام باید علاوه بر کیفیت بالا و تنوع خدمات از لحاظ رابط کاربری و گرافیک نیز در حد بالایی باشد.
فالونیکس معتبرترین پلفترم خرید فالوور اینستاگرام ارزان و با کیفیت ، که سال هاست در این زمینه فعالیت میکند ، اقدام به انتشار اپلیکیشن خرید فالوور و لایک اینستاگرام خود با نام فالونیکس کرده است تا بیش از پیش نیاز کاربران خود را رفع کند.
‏اگر میخواهید در شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام حرفی برای گفتن داشته باشید ، تعداد فالوور ها و لایک شما بیانگر محبوبیت شماست.دسترسی به این محبوبیت و فالوور بالا نیازمند زمان زیادی است که اپلیکیشن خرید فالوور فالونیکس با ارائه خدمات متنوع این امر را برای شما آسان کرده است.
 
500 لایک رایگان هدیه نصب اپلیکیشن می باشد که میتوانید با کلیک روی کلمه لایک بالا به صفحه مربوطه مراجعه کنید
 
‏🔸 سرورهای متنوع و با کیفیت و سرعت متفاوت با قیمت ارزان (میتوانید با سایر اپلیکیشن ها مقایسه کنید)
‏✅ سفارش شما در هر ساعتی پردازش شده و بصورت آنی استارت میشود.
 

سرویس های اپلیکیشن فالونیکس :

‏• فالوور ایرانی اینستاگرام 👤
‏• فالوور خارجی فیک اینستاگرام 👤
‏• لایک ایرانی اینستاگرام ❤️
‏• لایک خارجی فیک اینستاگرام ❤️
‏• کامنت فارسی اینستاگرام 💬
‏• ویو ایرانی اینستاگرام 👁‍🗨
‏• ویو پست اینستاگرام 👁‍🗨
‏• ویو استوری اینستاگرام 👁‍🗨
‏• ویو ریلز (Reels) اینستاگرام 👁‍🗨
‏• لایک ریلز اینستاگرام ❤️
‏• سرویس های اکسپلور اینستاگرام 💣
‏• سیو پست و ایمپرشن اینستاگرام 💣
‏همراه با پشتیبانی منظم و 24 ساعته

هدیه رایگان نصب اپلیکیشن فالونیکس

شما با نصب اپلیکیشن فالونیکس و ثبت نظر 5 ستاره در مایکت ، و ارسال اسکرین شات به پشتیبانی از طریق تیکت یا تلگرام ، میتوانید 500 لایک رایگان هدیه بگیرید.

این هدیه محدودیت ندارد و میتوانید با گوشی دوستان و یا اقوام خود نیز انجام داده و هدیه را دریافت کنید.آیدی پشتیبانی و بخش ارسال تیکت هم در فوتر سایت و درون اپلیکیشن موجود است.

کد دعوت اپلیکیشن فالونیکس

شما با اشتراک گذاری کد دعوت خود که در بخش پروفایل اپلیکیشن فالونیکس موجود است میتوانید هدیه 500 تومانی دریافت کنید.هر فرد با استفاده از کد دعوت شما نیز 500 تومان اعتبار رایگان دریافت خواهد کرد.

تخفیف اپلیکیشن خرید فالوور فالونیکس

هدایا و قرعه کشی های متنوعی بصورت دوره ای و یا در مناسبت ها انجام شده و از بین کاربران ، سفارش دهندگان و افرادی که بیشترین تراکنش را داشتند هدایایی نظیر : کد تخفیف خرید فالوور و سرویس های سایت و اپلیکیشن ، اعتبار رایگان کیف پول ، فالوور و لایک رایگان و… به برندگان اهدا خواهد شد.

چطور به اپلیکیشن اطمینان کنم؟

فالونیکس دارای “ای نماد” از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد و سایت و اپلیکیشن ما احراز هویت شده است.ضمانت پرداخت زرین پال نیز قابل پیگیری است و اپلیکیشن دارای درگاه پرداخت مطمئن زرین پال می باشد.تمامی خدمات نیز بدون نیاز به پسورد انجام می شوند.

مایکت نیز قبل از انتشار اپلیکیشن را بررسی میکند چه از نظر امنیت پرداخت چه امنیت اطلاعات کاربران .پس از همه نظر خیالتان راحت باشد.

همچنین پشتیبانی ما همواره برای رفع مشکلات شما در دسترس است.

لوگو فالونیکس | خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فالونیکس ؛ معتبرترین و بهترین پنل خرید فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی همراه با پشتیبانی 24 ساعته و منظم ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت زرین پال

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد