⚡️ خدمات روبیکا ، توییتر ، یوتیوب ، اسپاتیفای ، تیک تاک و ساندکلاد به سایت و اپلیکیشن اضافه شد.
ثبت سفارش

خرید پیج آماده اینستاگرام | دیوار پیج اینستاگرام

خرید و فروش پیج اینستاگرام بصورت مطمئن

خرید پیج آماده اینستاگرام مطمئن

برای شروع هر کسب و کاری نیازمند یک پیج کاری برای معرفی و فروش محصولات و خدمات خود هستیم.اینستاگرام محیطی است که بدون هزینه برای اجاره و به راحتی میتوانید اقدام به فروش محصولات خود کنید.اما باید مسیری چند ماهه را طی کنید تا به فالوور و بازدید مناسب برسید.ما در فالونیکس بخش خرید و فروش پیج آماده اینستاگرام (دیوار پیج اینستاگرام) را راه اندازی کردیم تا کاربران بتوانند متناسب  با نیاز و حوزه کاری خود پیج آماده خریداری کنند و یا حتی پیج خود را در معرض نمایش هزاران کاربر ما قرار داده و به فروش رسانید.

خرید پیج آماده اینستاگرام

نردبان (آگهی های ویژه)

melodio.official@

5K فالوور

خرید پیج آماده اینستاگرام

140 هزار تومان

بدون عکس پروفایل

omidreza.art@

11K فالوور

خرید پیج آماده اینستاگرام

290 هزار تومان

با پرداخت فقط 5 هزار تومان ، آگهی خود را بالاتر از سایرین قرار دهید.

خرید پیج آماده اینستاگرام (آگهی ها)

پیج آماده اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

پیج آماده اینستاگرام مناسب چه کسانی نیست؟

چرا پیج آماده اینستاگرام بخریم؟

کاربرانی که نمیخواهند مدت زمان طولانی برای بالا آوردن پیجشان زمان بگذارند و یا وقت اینکار را ندارند میتوانند پیج آماده اینستاگرام مرتبط با موضوع کاری خود خریداری نمایند.البته باید اینکار را از مرجع معتبری انجام داد که فالونیکس بخش دیوار پیج اینستاگرام را برای همین امر راه اندازی کرده است.

دیوار پیج اینستاگرام چیست؟

پلتفرمی است شبیه کارایی اپلیکیشن دیوار اما برای خرید و فروش پیج اینستاگرام . شما میتوانید هم پیج بخرید و هم پیج بفروشید.کاربران میتوانند با احراز هویت پیج های خود را برای فروش در دیوار پیج اینستاگرام فالونیکس آگهی کنند و در معرض دید هزاران کاربر دیگر قرار دهند.البته میتوانید از پیج های سایر کاربران نیز دیدن کنید و در صورت نیاز اقدام به خرید آن کنید.

چطور به دیوار پیج اینستاگرام فالونیکس اعتماد کنم؟

فالونیکس دارای نماد اعتماد می باشد.اما با توجه به اینکه فروشنده اکثر پیج ها ما نیستیم شاید سوال برایتان پیش بیاید.روند کار به این صورت است که ما از آگهی دهنده پیج اطلاعات هویتی مثل کارت ملی ،تصویر کارت بانکی همراه با سلفی با چهره خود و… دریافت میکنیم تا در صورت تخلف هایی نظیر بک دادن پیج این اطلاعات را در اختیار خریدار قرار دهیم تا بتواند پیگیری کند.

 

با توجه به اینکه آگهی ها را کاربران ارسال میکنند ما نمیتوانیم پاسخ قطعی به آن دهیم.شما باید قبل از خرید توضیحات آگهی پیج را خوانده و پیج را بررسی نمایید.ما تضمینی از این بابت نمیدهیم و تنها واسطه خرید پیج آماده اینستاگرام هستیم و پرداخت و تحویل امن را مدیریت میکنیم.

فروشندگان پیج ها احراز هویت شده و اطلاعات هویتی و پرداختی آنها نزد ما محفوظ می ماند تا در صورت بروز مشکل برای خریدار امکان ارائه این اطلاعات به خریدار برای پیگیری های بعدی وجود داشته باشد.

دسته بندی هر پیج در توضیحات آن ذکر شده و شما میتوانید پیج را قبل از خرید ببینید و بررسی کنید.

با خرید پیج اینستاگرام تمامی اطلاعات اکانت از جمله اسم پیج، بیو پیج، پست های اکانت و اطلاعات فیسبوکی پیج و… قابل تغییر بر حسب سلیقه ی شما می‌باشد.

پس از خرید پیج تیکت ارسال کنید تا نام کاربری و رمز عبور پیج برای شما ارسال شود.

روند کلی دیوار پیج اینستاگرام فالونیکس به این صورت هست که فروشنده پیج با احراز هویت (کارت ملی – شماره موبایل – کارت بانکی و…) پیج خود را برای نمایش در آگهی ها ثبت میکند.خریدار باید توضیحات را خوانده و در صورت تایید پیج را خریداری کند.(+5%کارمزد سایت)

مبلغ جهت اطمینان تا وقتی که نام کاربری و پسورد پیج توسط فروشنده ارسال نشود نزد فالونیکس باقی میماند.

پس از تحویل نام کاربری و پسورد پیج توسط فروشنده ، پیج به خریدار تحویل داده میشود و مبلغ به حساب فروشنده واریز میشود.

درصورت بروز مشکل نظیر بک دادن پیج و… اطلاعات هویتی فروشنده به خریدار تحویل داده میشود و فالونیکس هیچ تعهدی بجز این مورد نسبت به این موضوع نخواهد داشت.

سوالی دارید؟ منتظر شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.